Разноразно питање

  1. А мене банујете за тако нешто...

  2. Jesu. Vlasništvo su ćerke fime "Vukajlija - pogrebne usluge".

    poznatija kao konkordija

  3. А у курац, морам да уплатим ктитора поново :)

    još dvjesto dinari na kaizenov račun... e zato ja nisam i neću uplaćivati ktitora, a i ne pišem bogznašta tako da si ni od mojih definicija neće ovajditi

  4. Zna li neko za neki nastup u Srbiji Sinana u septembru ili oktobru?

  5. Ili Mile Kitic. I da, ozbiljno pitam.

  6. Ima u KC Gradu, al' midzeti ne smeju da prisustvuju koncertu!

  7. Синан Сакић планира да крунише успешну каријеру 2012. године великим концертом на Маракани.

  8. Ne, ne, meni je potrebno sad septembar ili oktobar, ne sledece godine. Bilo gde u Srbiji?

  9. Što si morala da napišeš da ozbiljno pitaš?
    Jel se podrazumeva da si ti suviše kul da ga slušaš pa ćemo svi pomisliti da se zajebavaš?

  10. Limunova? Beresaka? Jagnjetine?

  11. Njam, njam, hvala. Recite mi za ova dva umetnika, bre.

  12. Interesuje me da li mogu ponovo da upišem neki fakultet na budžet, prethodno sam išao višu tehničku školske 2009/10 u Novom Sadu i bio sam na budžetu, ispisao sam se u prvoj godini, a sad bih da upišem FTN ili tako nešto, znam da je teško upasti zbog bodova ali da li uopšte imam šanse za budžet?

  13. Мислим да сам негде чуо да не можеш да упишеш ако си пре тога био на буџету и завршио неки други факултет. Не знам како је ако ниси завршио. А можда то што сам чуо и није тачно.
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Да ли је у праву?

  14. Ja sam 1991. bio na PMF u NS na budžetu, napustio, pa na VPŠ bio 1995. ponovo na budžetu. Uslov za budžet su uvek bile dobre ocene iz srednje i dobro urađen prijemni - nigde ne gledaju prethodno studiranje. Doduše, i VPŠ sam napustio i sad sam pri završetku ekonomije bolonjeze na privatnom, nekako lakše studiram kad platim, ali jebiga.

  15. nekako lakše studiram kad platim, ali jebiga.

    To i ja kontam, ali bar tu prvu da završim nekako, pa ću za drugu već nekako da se snađem

  16. Да ли је неко отварао тему са предлогом да се после пријаве на сајт аутоматски вратиш на страну на којој си био пре тога (вукајлијину, наравно), а не на насловну?

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.