Разноразно питање

  1. јел то екстази оф голд?

  2. jeste jebojezec! нисам је препознао лоло

  3. Aj neka neko da link postera za palačinke što bi do maloprije u odabrane, treba mi itno.

  4. Фејзе, квлтчуга, јбт.

    http://youtu.be/qqb2X3zmNB0

    A зипа ово:

    http://youtu.be/y-Mh1K5-VSQ

  5. Jeb se Đimi, sad moram da odgledam Dobar, loš, zao a to znači preturanje po fioci dok ne nađem film...

  6. Fala Lulaba, i samo da rečem da nisam ja dao minus no drug mi, ne kapira on te postere pa mi uzi ma obraz ovako s mojega naloga.

  7. Jeb se Đimi, sad moram da odgledam Dobar, loš, zao a to znači preturanje po fioci dok ne nađem film...

    Men` na koncertu Morikonea krenule suze frcati kad sam je čula (The Ecstacy of Gold).

  8. u redu je mesja, primljeno k znanju i javljeno kaizenu. nemaš brige.

  9. http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/323599/MUP-podrzao-Tamarin-zakon

    Ел неком јасно о чем се овде ког ђорђа ради?

  10. donose zakon da se mladima uplacuje po 10e mesecno u penziono ako su na birou, da se priznaje beneficirani radni staz novinarima (valjda im mnogo naporan poso, ko vatrogascima ili rudarima), i da svaki lokal sa vise od 100 ljudi ima pozarnog.
    zakoni se donose povodom one nesrece u novom sadu, ali meni sve ovo izgleda kao da se progura ovo da novinari se ucvrste ko zasticena vrsta da mogu da kenjaju sta im volja, slepajuci se uz zakone koji udaraju po emocijama.

  11. Да ли је истина да је једна од ставки у Хамурабијевом Законику гласила, цитирам "Уколико човјек купи овцу од пастира, моментално ће бити лишени и човјек и пастир овоземаљског живота, и овца ће наслиједити сво имање!"?

  12. Овај о пожарима - јасно је, а капирам да друга два пролазе као "Тамарин закон" зато што је Тамара била незапослени новинар. То је једино што ми пада на памет, а да има бар мало логике.

  13. Томдрил Мерилин
    Да ли је истина да је једна од ставки у Хамурабијевом Законику гласила, цитирам "Уколико човјек купи овцу од пастира, моментално ће бити лишени и човјек и пастир овоземаљског живота, и овца ће наслиједити сво имање!"?

    a od koga da kupi onda ako ne od pastira? el bilo tad možda nekih ovlašćenih distributera ovaca? pojma nemam

  14. Pa valjda je pastir samo čuvar ovaca, dok su ovce vlasništvo njegovog gospodara (lorda, poslodavca, kako već).

  15. Јест' овако како Костић каже, ја мислим. Али што онда овца наслеђује имање, кад постоји тај господар?

    ЕДИТ: Ево теби лепо линкић па ти читај сам, имаш све законе.
    http://forum.burek.com/hamurabijev-zakonik-t7041.html

  16. E moguće, Kostić, moguće da je to ipak taj trip u pitanju. U pravu je Hamurabi onda.
    Dao bih mu glas samo da je kandidat za precednika keve mi.

  17. Контам те три ствари, али какве везе имају приватни пензиони фонд и новинарска гамад са пожаром у контрабасу?
    И одакле Гљивици право да паре пореских обвезника даје приватним фондовима?
    Јел неко стварно помислио да ће ово проћи?

  18. To je smisljeno da bi se sprecila kradja ovaca tj. da coban ne prodaje ovce.
    Jebo vas pastir u dupe. Coban je coban na srpskom.
    Mi kazemo lekar dok ostali govore doktor. Doktor nauka ili lekar nauka? Los uticaj... Bar imamo odredjenije znacenje reci.

    EDIT:
    A sto se tice "tamarinog zakona". Sve je to lepo ali dokle vise izmisljati kojekakve usluzne delatnosti da bi se zaposljavali neciji rodjaci? Imamo utvrdjen ceo obrt novca a nemamo poreklo.
    Nigde u svetu novinari nemaju beneficiran radni staz pa nece ni kod nas jer su ionako placeni i pored svoje plate. Sta bi tek bilo da su kojim slucajem objektivni... I sta sad, budzet u kurcu i jos nam fali kojekakve sise da se nakace sa po 10e za njihov nerad.

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.