Разноразно питање

  1. Comatose, ja sam odrastao u Bosni, sadašnjoj Srpskoj - Novi Grad. Vidiš smajli gore, to je zato što su mi rekli svojevremeno da ja nisam njihov državljanin jer nikad nisam živeo u Srpskoj... jebiga, kiselo grožđe :)

  2. Шта рећи на то, бокте. Фино богами, прави нас људи воде.

  3. I ja sam čuo podatke da Banja Luka goni između 250 000 i 300 000, lijep je grad, mada mi je Trebinje ljepše, a i Mostar i Tuzla su mi tu negdje.

  4. Mostar beše ekstra grad, tamo sam služio vojsku.

  5. mostar je lijep ali samo ono oko mosta, tj. stari grad. to je premalo da se čitav grad nazove lijepim, i mnogo me nervira što namjerno ne obnavljaju one ruševine i ne uklanjaju tragove rata, i pored svih para koje su se slile u taj grad. ne kažem da su krivi stanovnici, nego eto.

  6. Meni je najjača fora u Mostaru što su Hrvati napravili onaj krst na brdu iznad grada, al fora da jedna 100 ljudi iz hrvatskog dijela vidi taj krst ali zato čitav muslimanski dio vidi krst :)
    Šta znam, meni je lijep čitav taj centar, još pogotovo što kada sam bio tu igrao Zrinjski neku kvalifikacionu utakmicu za kup uefa, pa kad sam krenuo gore magistralom fantastičan pogled na centar i na station pod bijelim brijegom.

  7. Meni su Bihać i Gradačac najljepši mali gradovi u Bosni... U BL nisam nikad bio, imam želju da posjetim... Mostar, kao što Lula reče, lijep samo u centru. Tuzla... Hmm, tu živim, prelijepo mi je, ljudi su odlični, nema puno nacionalizma, multinacionalan grad, sa lijepim parkom i slanim jezerima.. Ima svega.. U Sarajevu sam bio u srijedu nakon godinu dana, baš ona prava slika Sarajeva iz knjiga, fina atmosfera... O Zenici sve najljepše, predivan grad, samo zagađen, ali ajde, svakako idem u Zen'cu radi tekme kad Bosna i Hercegovina igra. :)

  8. Требиње је по свим сликама које сам видео можда најлепше, али бих волео да пропутујем целу Босну и да проверим.

  9. jest lijepo trebinje. a i blizu je more :)

  10. А тако јебено далеко...

  11. U Trebinju je sjedište RERS-a. Znam ja, energetičar. :)

    Lijep grad :)

    EDIT: Za one koji ne znaju: http://www.reers.ba/

  12. Trebinje ti je ko striptiz. Gledaš, a ne pipaš.
    Osjetiš morski vazduh, ali moraš u Dubrovnik, da bi umočio dupe u more.

  13. Данас сам хтео а обришем реакцију коју сам јуче направио и нисам могао да је обришем. И то од јутрос. Могао сам само да едитујем, али не и да обришем. У чему је фора?

    ПС: Сада не могу ни да едитујем али то је океј, јер је прошао онај период од 24х.

  14. Модовиииииииии, што ми не одговарате на питање?

  15. neamo pojma, možda je previše dobra pa sajt odbija brisanje?
    oš da ja brisnem tu rejakcijicu?

  16. Ај кад си ту лулабу, брисни и мени ову једну што имам. А ја обећавам да ћу направити бољу. Једног дана.

  17. neamo pojma, možda je previše dobra pa sajt odbija brisanje?
    oš da ja brisnem tu rejakcijicu?

    Може. Једина ова коју имам.

    ЕДИТ: Фала :*

  18. Koliko košta jedan S-300 raketni sistem, neka novija upgradovana verzija uključujući rakete?
    Voleo bih da imam jedan.

  19. Ова с мјеталике?