Разноразно питање

  1. Такође, још једна од ставки "Ако би мушка јединка заборавила на рођендан своје супруге, био би осуђен на смрт, дјеца одведена у робље, његови родитељи би били каменовани или претучени палицама а кућа у којој живе спаљена!".

  2. e Meriline, ae šinbi linak sa prevodom tog zakonika.

  3. "Ако би мушка јединка заборавила на рођендан своје супруге, био би осуђен на смрт, дјеца одведена у робље, његови родитељи би били каменовани или претучени палицама а кућа у којој живе спаљена!".

    И то би му била награда у односу на то шта би га чекало да га оставе у животу!

  4. posto mi niko ne odgovara na mod temi...

    jel ste culi negde vec za ovaj vic il sam ga sad sam smislio, posto ja ne znam:

    -sto pastir ne moze da nabroji sve ribe sa kojima je bio?
    -zato sto zaspi dok ih nabraja.

    http://newnation.sg/wp-content/uploads/ba-dum-tss.jpg

  5. e Meriline, ae šinbi linak sa prevodom tog zakonika.

    Едитовала ја горе, али нико мене не слуша. Држ', читај, има бисера. лоло
    http://forum.burek.com/hamurabijev-zakonik-t7041.html

  6. Па по том вицу испаде да је био са овцама.

  7. Па по том вицу испаде да је био са овцама.

    a jel?
    zanima me gde sam cuo ovo, dal negde il malopre u svojoj glavi? :)

  8. Verovatno niko ne zna jer ne razmislja o jebanju ovaca lololol

  9. Kelte da ti nisi postao zoofil družeći se tamo gore sa ovcama?

  10. "Ако би којим случајем особа спавала са камилом, био би осуђен на смрт а камила уздигнута за врховног свештеника!". Хамураби цар.

    "Ако би мушкарац за вечеру тражио буранију, а жена инсистирала на цвекли, син инсистирао на ћладоледу, његов брат на штдруглама од џема, али њихова баба инсистирала на шпагетама и притом сви пристали, онда би сви били осуђени на смрт!".

  11. Da se Hamurabijev zakon primjenjuje kod nas, svi bi bili pobijeni.

  12. Kelte, ja sam ovaj vic video na najngegu pre nekoliko dana. I to sa sve ba dum tss fazonom.

  13. Kelt plagijatoriše.

  14. ПИТАЊЕ ЗА КАЈЗЕНА. АЈ ЛЕБА ТИ ВИДИ, АКО МОЖЕ УРАДИ МИ ДА ПОРЕД "ПОЛ" У МОЈИМ ИНФОРМАЦИЈАМА УМЕСТО "МУШКИ" СТОЈИ "ЊУМЕН". Можел?

  15. Šta ti fali? Možeš da blejiš, da se prenemažeš, da povremeno uradiš nešto po kući, da se hvališ, da ločeš. Što bi da budeš žensko?

  16. Фејзбукманијак
    ПИТАЊЕ ЗА КАЈЗЕНА. АЈ ЛЕБА ТИ ВИДИ, АКО МОЖЕ УРАДИ МИ ДА ПОРЕД "ПОЛ" У МОЈИМ ИНФОРМАЦИЈАМА УМЕСТО "МУШКИ" СТОЈИ "ЊУМЕН". Можел?

    Сад ме поцети. Попуњавао ја неку онлајн апликацију за посао у Аустрији, и сад стоји поље да унесеш пол и стоји мушки, женски и ''кајне анунг'' што значи НЕМАМ ПОЈМА!

    Умрех, мислим да сам принтскриновао :Д

  17. Daj da vidim to, leba ti! :)

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.