Разноразно питање

  1. A koji je pol ovo bitte wahlen?

  2. Пиздојарац.

  3. http://vukajlija.com/recnik/autori/132230

    Да л' је могуће да се не бришу генијалне дефиниције ове интелектуалне громаде, Могшиног брата од тетке? Овакав таленат не треба спутавати већ подстицати. Хвала.

  4. neka su bre, bice cirkus, videces. sad kad izroni Dankan odnekud hahahah ali koji si ti licimur, brateeeee hahaha

  5. Towelie_
    A koji je pol ovo bitte wahlen?

    То значи ''молимо изаберите'' :))

  6. Људи, јел може неко да ми линкује гиф са овим ликом

    http://www.american-otaku.com/images/otaku-skeletor.jpg

    (могуће у некој измењеној варијанти) на коме пише ХИ-МЕН ДЕСТРОЈЕР/ДЕВАСТАТОР

    Чини ми се да је гиф био зелено црне боје, али можда грешим.

    Нешто на овај фазон

    http://img.ffffound.com/static-data/assets/6/af3c8958df47b081648414bf1c50fd4c4cbc2e1d_m.gif

  7. Kelte, ja sam ovaj vic video na najngegu pre nekoliko dana. I to sa sve ba dum tss fazonom.

    vrlo je moguce da sam u nekom trenutku i ja to isto video...

  8. Što ste svi pomrli, vidite kako je divno vreme napolju lolo

  9. Divno - da se ubiješ od spavanja, ili, da se samoUbiješ. :)

  10. Sta je fora sa knjigom "Alhemicar" Paula Kuelja?
    90% sponzorusa i kurvica kojih na TV-u pitaju za omiljenu knjigu, odgovaraju da je to upravo ta, a znam da ju SIGURNO nisu procitale. Vidi im se u ocima.
    Dakle, zasto se prave da su ju procitale i zasto bas tu knjigu?

  11. Dakle, zasto se prave da su ju procitale i zasto bas tu knjigu?

    Prave se de su je pročitale da ne bi ispale dibidus ćurke, a baš tu knjigu jer su samo za nju i čule, od drugih dibidus ćurki.

    Nego mene zanima kako si u očima uspeo da im vidiš išta osim kurca?

  12. Ма прочитале су је, да њоме бришеш дупе и оно би је прочитало јер је књига прекратка и превише говно да би ти заокупило мозак. Па њу, јер су чули да је веома филозофска и тако поучна и бла бла бла Јелена Бачић Алимпић бла бла бла Сања Маринковић бла бла бла Леа Киш бла бла бла, говниште од књиге као и било шта што је дотично бразилско говедо написало. Мислим и да му је потпис говно, макар био и на чеку од милион долара.

  13. Sta je fora sa knjigom "Alhemicar" Paula Kuelja?

    Књига је обичан курац.

  14. Da li još neko ima podforum "Nešto." (opis: The cake is a lie.) koji ima 0 tema? Da li haluciniram? Šta je to?

  15. ma, moderatori se nešto zaigrali :)

  16. Djeca se malo zaigrala i otvorila podforum a nisu znala da ne mogu da ga izbrišu.

  17. To je forum na kom pišu trajno banovani autori.

  18. Ima li neki pouzdan način da znam jesam li slomio nos, a da ne idem kod doktora?
    Pošto sam pri jednom padu na pločice postavio nos da ne bih povredio ruku, ako me razumete. Evo drugi dan me boli. Doduše ne boli mnogo, ali i dalje boli, iritantan bol, ne mogu ni na šta drugo da se skoncentrišem.

  19. Ako te boli, trebalo bi da ideš kod doktora. Tome bol služi, evoluciono gledano, znaš, da te obavesti da si sjebao telo na neki način.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.