Разноразно питање

  1. Svakako da znam da sam sjebao telo na neki način. :)
    Imam posekotinu od pada, bol mislim da potiče od toga, ali ne znam, nisam siguran, mislim da bi dosta više bolelo da sam išta slomio. Otići ću do doktora, ali teško pre petka. U gužvi sam ovih dana. :)

  2. uhvatiš nos čvrsto prstima u korenu (blizu očiju) i pomeriš levo - desno, ako se ne mrda nije slomljen, ako se mrda pozovi lekara kad se osvestiš...

  3. Tome bol služi, evoluciono gledano

    Ja sam na sledećem stepenu evolucije onda. Ne treba mi bol da bi znao da sam totalno sjeban.

    Idi Reme kod lekara, nemo se zajebaješ.

  4. Nije mi jasno zašto većina ljudi ne ide kod lekara kada ih nešto zaboli.

  5. Takva je moja mater, kada se ona (ili neko drugi) razboli, utripuje da je završila medicinski fakultet u poslednjih pet minuta i krene da daje dijagnoze i prepisuje lekove.

  6. Nije mi jasno zašto većina ljudi ne ide kod lekara kada ih nešto zaboli.

    Zato što to nešto obično nije od suštinske važnosti, da je kojim slučajem povredio ~spolovilo~ već bi ga konzilijum video.

  7. Nije mi jasno zašto većina ljudi ne ide kod lekara kada ih nešto zaboli.

    Kako da odem kod lekara kad je on stalno u odboru DS i čeka da vidi rezultate izbora...

  8. Nije mi jasno zašto većina ljudi ne ide kod lekara kada ih nešto zaboli.

    Можда зато што су лекари аљкави, неодговорни, нестручни, дају погрешне дијагнозе из незаинтересованости за пацијента, генерално их заболе, а болнице су никад већи крш, па чекајући у чекаоници са другим болесницима ризикујеш да болницу напустиш у горем стању од оног у ком си се тамо појавио.

    Иначе, у неком идеалном случају у коме те у болници заиста лече савесно и одговорно без њакања по штрокавим ходницима, требало би отићи код лекара кад те нешто заболи.

  9. jao reme, opušteno, sigurno nisi slomio nos, mnogo bi te boljelo da jesi. tako sam i ja jednom pjana zveknula u staklena vrata i bolio me nos jebote bar tri dana, ali nije bilo ništa.
    popij neku tableticu :)

    EDIT:
    a evo i vesli ti reče. čil, dakle.

  10. Reme ja sam prije 25-30 dana slomio nos, jes da je kod mene bio popriličan lom na dva mjesta i nos je otišao ispod oka, pa sam i sam procjenio da je slomljen.
    U svakom slučaju, ako normalno dišeš dan nakon udarca i ne pojavljuju ti se modrice ispod očiju vjerovatno nisi slomio nos.

  11. Nije mi jasno zašto većina ljudi ne ide kod lekara kada ih nešto zaboli.

    zato što imamo tablete protiv bolova. ko da se smara po doktorima?

  12. Можда зато што су лекари аљкави, неодговорни, нестручни, дају погрешне дијагнозе из незаинтересованости за пацијента, генерално их заболе, а болнице су никад већи крш, па чекајући у чекаоници са другим болесницима ризикујеш да болницу напустиш у горем стању од оног у ком си се тамо појавио.

    Савршено тачно... И горе је него што се мисли, да не препричавам сад лична искуства.

  13. Valsinarb90
    Takva je moja mater

    Mama - kraljica alternativne medicine.
    Ćale isto tako.

    Boli te uho? Nije problem. Pišaj u leđen, uzmi malo urina i baci u uho, prolazi u roku od odmah.
    Imaš gljivice na nogama? Nije problem. Popišaj se na nogu, prolazi u roku od dan.
    Bolovi u bubregu? Nije problem. Donijeće neku travu koja raste iza šupe. Prolazi, nisi ni trepn'o.

    Mamaaaaaaaaaaaaaa, babo mi piša po nogama!
    Mama: Aaaaa, nije valjda da si gljivice dobio?

    @Reme: Ako ti nije natek'o k'o seljakov kurac kad vidi zgodnu seljančicu kako grabi sijeno na njivi od 20 duluma, onda nije ništa. A ako je natekao, onda si najebao.

    EDIT: Mislim na nos. :)

  14. Mama - kraljica alternativne medicine.

    moja mama je kraljjica ove nealternativne medicine. jerbo joj to i pos'o. ali ni ona neće da ide kod doktora. fala bogu, kuća puna tableta i svačega.

  15. Ja sam kao Reme slučajno zveknula nos o zid (pala sa stolice dok sam pokušavala da dohvatim moje časopise sa ormara). Tri dana mi je nos bio naduven ali nije bio slomljen. Bolelo je posle udara nešto malo pa je prestalo posle jednog dana.

  16. Alternativna medicina – koja je to sprdnja i zamlaćivanje. Da ima ikakvog efekta zvalo bi se medicina, a ne ALTERNATIVNA medicina.

  17. Pazi, nije to loše, stvarno ima dobrih i ljekoviti stvari, ali ima brate ludih stvari koje trebaš da istrpiš. :)

  18. Можда зато што су лекари аљкави, неодговорни, нестручни, дају погрешне дијагнозе из незаинтересованости за пацијента, генерално их заболе, а болнице су никад већи крш, па чекајући у чекаоници са другим болесницима ризикујеш да болницу напустиш у горем стању од оног у ком си се тамо појавио.

    Retki su oni koji stvarno žele da ti pomognu a ne da ti odmognu. To su pravi lekari.

  19. svašta, ja imam samo najbolja iskustva sa ljekarima. niko nikad nije pokušavao da mi odmogne. i kako bre to rade? kao boli me glava a oni me još izlemaju po njoj? ne kontam.

  20. Ono što reče Džimi, s tim što ne bih išao u dom zdravlja ili neki slični kurac, nego bih otišao do kuma u privatnu ordinaciju. U njega imam poverenja, a i pošto je dijagnostičar nema nekog izgleda da navučem neko govno na sebe. Jedino vreme me zajebava, pošto sam do petka u velikoj gužvi. Ali ustanovio sam da nos nije slomljen jer se ne mrda, što reče Brus.

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.