Prijava

Raspitao sam se....Kazu da 90% racunar sam odradi...a da za par sati mogu uci u stos kada mi neko pokaze....nece biti neka plata posebno velika ali dobro posao se ubio za mene :)

Којим реперима Енеми ?

Ћут бре, морам да се кријем од њих колико је добар звук био. лолололо

ja sam radila na radiju nekolko meseci u srednjoj.. imaš na mikseti u suštini četiri dugmeta koje ćeš zaista da koristiš-jedno kojim pojačavaš muziku koju puštaš na kompu na programu sličnom vinapu, drugu kojom pojačavaš i stišavaš svoj glas(ako hoćeš), treću kojom kontrolišeš ton reklama i četvrtu za eventualna uključenja gledalaca.. suština ti je da obratiš pažnju da paralelno recimo smanjuješ muziku a pojačavaš reklame ili glas, ili gledaoca, da ne bude naglih prelaza. program za puštanje svega toga je, kažem ti, krajnje jednostavan, a ostalo nećeš sigurno sam priključivati. vrlo se brzo uigraš i onda je baš lagan posao.

поштено одлежао 3 дана у Банији и испразнио се.

Kaže se i "izašao kroz prozor" mada mislim da nije još definisano.

nece biti neka plata posebno velika ali dobro posao se ubio za mene :)

Брате , мени је тај посао у Радио Станицама један од најкуљих послова које човјек у раним данима мош да набави. Радиш брате ко Црни Бомбардер у оном филму , боле те курци , караш рибе. Ја и мој ортак читаво љето имамо јебено брашно да истоварамо..

Znaci poznajem vec 2 momka sa tog radija jedan lik do jaja drugi je streber i malo uobrazen al' ono podnosljivo...al glavna fora sto ta radio stanica planira da pravi zurke, tako da kontam da ce biti do jaja :)

Шерлок™
Ма не кажем ја њему , него овим одозго , што воде расправу о Власинарбу. Ја сам њему прије неколико дана рекао шта мислим о његовом лику и дјелу , поштено одлежао 3 дана у Банији и испразнио се.

I ja sam mu rekao svoje mišljenje. Nedovoljno ekstremno da bih popio ban, ali dovoljno konkretno da mu se ne dopadne. Pičkasto je obrisao taj komentar sa definicije i time sebe stavio u neki drugi koš, a o zajedničkom imenitelju društva u tom košu ne bih.

ja neam pojma, nisam domar. moras pitati ove sa sveznjem kljuceva sto ih finansira bane sekulic

E METALIKE KOJA JE OVO PESMA U POČETKU??

http://www.youtube.com/watch?v=AyRJ2IfVnZw

EDIT: NIŠTA NAŠO SAM

kako da skinem skoreli super-lepak s prstiju?

ispašće mi i zubi vremenom i kosa, ja pitam kako da skinem

Ja to jedared svakodnevno čačkah i uspjede spasti. Jest da sam imala manjka kože, al mene ljepak više ne boli.

sad skontah da mi je deo kanuo i na cipelu, pomoć ljudeei!

Ja to glodjem sa prstiju.

Са прстију се скида помоћу камена за пете или разређивача, можда може и ацетон да скине, нисам сигуран.
Е, сад, са ципеле немам појма. Ако је нека кожна без икаквих шара и пришивених делова, пробај да ољуштиш са нечим танким, са ножићем малим, на пример. А ако је патика нека, онда немам појма, спашће само временом како је будеш носио.

Ništa, Njarse, uzmi nož i amputiraj prste, i cipelu s nogu.

ja to ne glođem nego skidam pincetom , u najozbiljnijem slučaju noktorezom , jeste da zvuči retadirano ali radi.