Разноразно питање

  1. i cipelu s nogu.

    Greška, treba pisati: i cipelu i nogu.

  2. Ja volim da glodjem lepak. I stiropor.

  3. Greška, treba pisati: i cipelu i nogu.

    To samo ako se lepak proširi. Ako se ne dela brzo, može cela noga da strada, a i dalje od noge.

  4. Namaži ljepilo na stiropor, bude ukusnije. 2u1

  5. I ja sam mu rekao svoje mišljenje. Nedovoljno ekstremno da bih popio ban, ali dovoljno konkretno da mu se ne dopadne. Pičkasto je obrisao taj komentar sa definicije i time sebe stavio u neki drugi koš, a o zajedničkom imenitelju društva u tom košu ne bih.

    Tja , brisanje negativnih komentara sa svojih defki. Sad ga već gotivim koliko i Loksija , to puno govori o njemu.

  6. EDIT: NIŠTA NAŠO SAM

    A NAS KO JEBE!

  7. Da li se dobija ban ako se na Loksijevu definiciju ostavi negativan komentar, posto on nije u mogucnosti da brise komentare?

  8. Da li se dobija ban ako se na Loksijevu definiciju ostavi negativan komentar, posto on nije u mogucnosti da brise komentare?

    Иако не би био конструктиван коментар, у суштини није забрањено написати рецимо ''шта лупаш човјече? које њесра од дефиниције''. Вријеђање нечијег дјела (ако није баш баш претјерано) уопште није забрањено. Док вријеђање аутора (ауторове породице, итд), сигурно да је забрањено. Банује се за нпр. ''кретенчино, како те није срамота да се спрдаш с овим'', ''пуши курац, јебо те ћаћа ретардирани који те таквог направио'', и тако даље...

  9. Znam faco nego se zajebavam a u svakom slucaju hvala na odgovoru. I sto se ne ukljucis u ove teme o religiji ipak si ti tu merodavan da kazes koju?

  10. A što baš Loksi?

  11. 'Nako bzv jer brise negativne komentare a sad je otisao sa sajta. A mogu ti reci kizo da su mi tvoji komentari i postovi medju omiljenim al te nema toliko u poslednje vreme.

  12. Зато Милоше, што немам потребу да се играм с троловима. Имам паметнија посла у животу. А док сам на Вуки радим нешто конкретно и много битније: чишћење сајта од гована и одговарање ауторима на смислена питања везана за сајт.
    И ако остане времена, зајебавам се за своју душу :)

  13. Зато Милоше, што немам потребу да се играм с троловима. Имам паметнија посла у животу. А док сам на Вуки радим нешто конкретно и много битније: чишћење сајта од гована и одговарање ауторима на смислена питања везана за сајт.

    Једини мод који је за Власуљара рекао да је трол.
    Фацо , за ово те поштујем !

  14. Ма, Фаца појма нема, бре.

  15. Lepo ja kažem da je Džimi kralj trolova. ;)

  16. А ти тек немаш појма.

  17. Posteri su ti trolovski. :P

  18. ljudi, je l ima neko ovde da zna i hoce da igra online diplomacy na srpskom?

  19. Који је трип са оном америчком певачицом Ланом Дел Реј?
    Видех је у некој дефци, па да су на теми "Смешне слике" ставили на њено тело Чедину главу
    http://vukajlija.com/forum/teme/20859-smijesne-slike?strana=216#post_1943880
    а појма немам зашто.

    Хоће ли неко бити љубазан да ми појасни?

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.