Разноразно питање

  1. Možda ga prođe vremenom. Ne daji mu tablete ni da gleda. To su te godine, ne brini.
    Vidićeš za godinu, dve kad ti bude tražio da mu rodiš brata. I to nekog Ajfona, Ajpoda, tableta.

    Bravo, sad si mi otvorio oči. Idem da ga zafijarim kroz prozor.
    Ima li neko da ponudi odgovor koji neće sadržavati humor u usranim pelenama?

  2. Ja bogami imam takav crveni, radi sve, fala Bogu. A da je sranje, jeste. Neki dan ja perem kosu, zvoni mi mobilni, ja se javim, on se pokvasi, nije hteo tač da radi dva dana. Glupost. :)

  3. Imam isti.Baterija je retardirana u pm.Da se cjela napuni treba joj godina, prve tri crte se odmah potroše a ove dvije traju mjesecima.Ako ti se baterija brzo ne potroši telefon je vjerovatno pun a to je vjerovatno neka greška koju svi imaju.

    Isti je. Ali, kod mene je bilo sve u redu do prije 2 dana. Nije nešto dugo trajala baterija, ali i puno razgovaram u toku dana, pa nije ni čudo... Uglavnom, normalno se punio, ne predugo, ne prekratko... I nije greška, danas na poslu baterija nije izdržala.

    I da, teško je sranje, što reče Mesečka...

  4. A da je sranje, jeste

    Nije, bre, ok je telefonče, ja navikla na njega, evo već dve godine, ako ne i više :)

  5. Зато ја користим бабин, јес' да нема боју и не могу да снимам како плодим бичарке ал зато не морам да бринем оће ли радити кад упадне у воду или падне са трећег спрата.

  6. OPAAAAA, evo javi da se napunio, JES!!!
    Lud fon totale, svega mi...
    Fala na pomoći, ipak sad znam da nije samo kod mene blentav telefon... :)

  7. prodaj ga i kupi stojadina.
    Kod njih akumulator drzi bas dosta dugo, pod uslovom da je alternator ispravan.
    Neces se pokajati!

  8. Što onako propade Rambo u dalekom ali prijateljskom nam Azerbejdžanu?

  9. Koji deo?

    edit
    Da se ja pitam Kurde ja bih tamo poslao Cecu pa da vide Azerbejdžanci.

  10. to onako propade Rambo u dalekom ali prijateljskom nam Azerbejdžanu?

    Колко Рамбова има Србија?
    Један пропаде у Азербејџану, један цвета у Бразилу, један обара хеликоптере по Холивуду...

  11. Rambo, to smo svi mi!

    I posle Ramba, Rambo!

  12. Ин Рамбо Рамбитас!!!

  13. Завера СПЦа јер је опевао смрт попа Мила Јововића...

  14. u CG ga predstavljaju kao RA Svetski Kilo Car... kod nas je bio Mega, jebiga zato i propada kad su mu uradili denominaciju...

  15. Meni je ono njegovo bilo do jaja...ali samo meni i meni sličnima koji i nismo publika za tu Evroviziju... :-)

  16. ali zato Lane peva na jeziku gluvih... njega moraju da slušaju i oni koji ne moraju ostale...

  17. ахахахахахахахах а управо иде та распала песма на радију овде код мене у офисини грисини ПУУУУУУУУУУУУУ

  18. A jel na radiju trepuće neko svetlašce kad puštaju verziju za gluve?

  19. prodaj ga i kupi stojadina.
    Kod njih akumulator drzi bas dosta dugo, pod uslovom da je alternator ispravan.
    Neces se pokajati!

    Imam već stojadina, al' ga jebe alneser, ugasi se u po' puta, pa moram izlaziti i mlatnuti ga francuzom da ponovo upali.

    EDIT: anlaser se kaže, jebotebog!

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.