Pitanje autor - odgovor moderator

  1. Interesuje me zašto mi je obrisana definicija "štreber"?
    Nisam stigao da linkujem koliko je brzo obrisana o.O

  2. Interesuje me zašto mi je obrisana definicija "štreber"?

    "Štreber" je definisan mnogo puta, i po mom subjektivnom mišljenju, bar nekoliko tih definicija je bilo kvalitetnije od tvoje.

  3. Pa dobro,mogli ste je ostaviti čisto da vidim kako će proći a ne da je brišete nakon 30 sekundi.

  4. Zasto ne mogu da posaljem komentar zna li neko?

  5. Probaj da sačekaš malo, desi se da kasni server

  6. Терминатори ајд вако.. кад је завршио у одабраним постерима ко је обрисао овоhttp://vukajlija.com/posteri/dzanki-71577.jpg?1297993298 Мислим могло је да се само склони одатле није морало баш дилит. па ме интересира ко је, само то..

  7. Pitanje za Pekija- da li je Cara banovan zbog komentara tipa- govno, đubre, ili je nešto drugo u pitanju?

  8. Imaš Kaćo u Prijavite šalala link zašto je banovan...

  9. Pitanje za Pekija- da li je Cara banovan zbog komentara tipa- govno, đubre, ili je nešto drugo u pitanju?

    Ма јок, рекао му је да је шабанчина, тако нешто.

  10. ајде одбануј овај налог истекао му је бан http://vukajlija.com/recnik/autori/41873

  11. Фејз, јел знаш можда ког је датума био банован, отприлике, да знам да убележим тамо?

  12. Ovome je žuti karon istekao prije mjesec i po. Ko vodi računa tamo o terminima?

    Zuti ?
    PS. Stvarno bi trebao da se uvede tajmirani ban .

  13. e nadjoh sad al vidim i ti si :)

  14. U desnom gornjem ćošku imam dugme za ODJAVU... interesuje me ko me to dojavio?

  15. Mogu li da otvorim temu u kojoj će modovi napušavati autore koji ih nerviraju?

  16. U desnom gornjem ćošku imam dugme za ODJAVU... interesuje me ko me to dojavio?

    Ne razumem.

  17. Mogu li da otvorim temu u kojoj će modovi napušavati autore koji ih nerviraju?

    Nema potrebe, neće biti aktivna.

  18. U desnom gornjem ćošku imam dugme za ODJAVU... interesuje me ko me to dojavio?

    Ne razumem.

    Zajebava dečko misli da je fora da spamuje temu za pitanja... Kao DOJAVA/ODJAVA glupost...

  19. neće biti aktivna

    Ma jok.Dali ste nam temu gdje se mi žalimo, tako da bi bilo fer da i vi nama kažete ko vas nervira....

  20. Koji je vama kurac, ako nemate šta pametno da pitate, nemojte silovati.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.