Pitanje autor - odgovor moderator

  1. Ево драги вукајлијаши ,то је ваш представник власти , организатор реда и мира који треба да буде пример осталима.
    У, извини што пишем дефиниције а не неке кратке причице и саставе које би пре требале да се нађу у курсаџијама неко сваки други дан у одабранима.
    Али ајде , дрви ти курац , то ти је посо , ја бар знам да су моје дефиниције дефиниције у вукајлијашком смислу те речи.Ако веч хоћеш тако да судиш овриши и већину својих , о моћни и свезнајући , омнипотентно надркани Црњо.

  2. I uvijek ista priča.

  3. Fejz, zato što nije definicija, definicija ne sme da ima rimu lolo
    Laki, verovatno zbog onog čišćenja, brišu se poznate ličnosti, čaknorisi i sl.

  4. Obrisaće se sve definicije o Čaku Norisu?

  5. Ne sve, samo glupave olol

  6. Mogu li da znam što su mi pre neki dan obrisane tri definicije koje sam napisao još PRE GODINU DANA?

  7. Ne kenjajte, jebo definicije, što se ne mogu mijenjati avatari?

  8. Bullet2, u toku je brisanje gomile definicija o poznatim ličnostima koje prave paučinu na sajtu. Ima ih baš mnogo, nisi jedini kome je nestala neka.

  9. Kako misliš ''paučinu''? Ne znam šta smeta onoj što je vezana za Anrija?

  10. Daj bre čoveče. Sređuje se sajt, obrisano 5000 definicija, a ti se pobunio za jednu. Pih bre, si neki.

  11. Zar definicije nisu postale TRAJNO vlasništvo sajta?

  12. Па да, видиш, и ти кад купиш кило јабука, оне постају твоје трајно власништво. И онда кад провалиш да нису џабе биле 20 динџи кило, и да су скапане, ти их бациш. Данас, јуче, за месец дана, небитно.

  13. Еј, ако немате питање, немојте да спемујете.

  14. Jel' postoje teme za Zvijezdaše i Partizanovce? Naravno odvojene...

  15. Па постоје теме посебно за Звезду и Партизан у кошарци одвојене, али не овако теме за та два клуба генерално. А и не треба, реално, само би се свађали.

  16. Pa dobro moglo bi da postoji i za nogomet ali da budu odvojene i da se briše spam i vrijeđanje :)

  17. Pa dobro moglo bi da postoji i za nogomet ali da budu odvojene i da se briše spam i vrijeđanje :)

    Ne postoji ništa što je na nižem intelektualnom nivou od navijačkih prepucavanja, ništa. Da bi neko brisao postove mora i da ih čita. To može da izazove impotenciju i seboreju na rču... Ništa od Sportala ovde.

  18. Frenki pošto si urednik Otiska molim te stavi ovo sa impotencijom i seborejom na rču u Otisak dana lolololo

  19. Nije bre uklonjeno , jedini problem je sto necemo znati da je neko banovan .

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.