Pitanje autor - odgovor moderator

  1. @Mr. Moon - Тема се не зове постави питање, шта слушате тренутно, или као ова, него се зна тачно зашто неко постује тамо.
    Неко каже да је хејтован, ваша је дужност ваљда да погледате и обавестите аутора да ли је, или није у праву. Бар сам ја такав утисак стекао на основу већине постова на истој.
    Него, ово није ни први пут да ми неко, вероватно ти( ценим), брише постове са тема. Не знам зашто.
    Ако ти нешто смета да се то решити на ''лепши'' начин, не овим кукавичким миниподвалама.
    Но, небитно, као што рекох.
    Али, сигуран сам да је управо овај последњи пост који ћеш ми обрисати ти, или било ко.

  2. @Mr. Moon - Тема се не зове постави питање, шта слушате тренутно, или као ова, него се зна тачно зашто неко постује тамо.

    Hvala ti što mi objasni.
    Elem, to znači da sad ti na toj temi možeš da napišeš nešto tipa:

    - Danas sam jeo sarmu za ručak, bila je vrhunska, keva mi je odlična kuvarica. ,

    a ja treba da ti proveravam hejt? Je l' to?

    Него, ово није ни први пут да ми неко, вероватно ти( ценим), брише постове са тема. Не знам зашто.

    Nešto si loše procenio. 'De vrati se nazad, uzmi šubler, nemoj da nagađaš.

    Ако ти нешто смета да се то решити на ''лепши'' начин, не овим кукавичким миниподвалама.

    Opet, nije mi jasno kako si zaključio da mi nešto smeta i koje su to kukavičke mini podvale. Ako je nešto spem i nije mu mesto na nekoj temi, biće obrisano, pa taman da je sveti Petar postovao.

    Али, сигуран сам да је управо овај последњи пост који ћеш ми обрисати ти, или било ко.

    Ne bih bio tako siguran.

  3. Е, неки ме фрајер брзински замрзио, комада пет. Знам да не бришете сићу, ал реците му матере вам да не би ја долазио на врата и звонио двапут. Ко не штује критику, ићи ће у пакао.

  4. E, jesi i ti blesav... Kako ti nije žao da me maltretiraš? Znaš ti koja je peripetija pronaći ko je nekome zalepio brzinski pet minusa...?
    Al', evo, da ne kažeš posle kako nisam nikad ništa uradio za tebe, našao sam ko ti dade pet minusa, ali ništa ne mogu da uradim, zato što je čovek pravio popriličan razmak između njih, što znači da je najverovatnoje čitao. Sorry.

  5. А јеси и ти прелуд фрајер :) Нисам рекао да скидаш, него мало га цимнеш. Рецимо крнеш бананицу на дан, па одма' кад се сјебе, вратиш на нула. Чисто да му кажеш ФУЈ ТО, КАКА. Јел' Мика ил Нитули? Или је то ипак тајна :)

  6. No, no, to je tajna :P

  7. @Slavk0

    Што има овде натакарених на мене .. ти си један од њих ..

    П.С. Опростите на спему .. .

  8. zašto je zaključana amantinova tema o sranje definicijama? jedan mod je spemere upozorio da ne spemuju, ako neko prekrši dobiće valjda ban. a možda ima još autora koji bi rekli neku pametnu a nisu bili na sajtu ova dva dana.
    bezveze mi je to lokovanje tema inače, pogotovo sočne sadržine.

  9. Да ли је дефиниција која садржи овај део...

    savršeno odgovara jednako ludačkom dijapazonu klijentele koji dozvoljava da univerzitetski profesor i lokalni 16-godišnji diler skanka i ponekad spida jedan do drugog sede i pokušavaju da proniknu u sudbinu Gilingema ovaj vikend

    ...обрисана?

    Пошто не могу да је нађем преко претраге... Хтео бих да је прочитам, па ако је на гробљу, нек неко буде тако љубазан да ми тури линк.

  10. zašto je zaključana amantinova tema o sranje definicijama? jedan mod je spemere upozorio da ne spemuju, ako neko prekrši dobiće valjda ban. a možda ima još autora koji bi rekli neku pametnu a nisu bili na sajtu ova dva dana.
    bezveze mi je to lokovanje tema inače, pogotovo sočne sadržine.

    ma smarala je... bar mene. niko nista novo tu nije rekao sto vec 100 puta nije receno. iako je nisam zakljucao, podrzavam.

  11. Surovi

    @:Dory:: Jel postoji konkretan razlog za brisanje?

    Zato što sam ja tu "definiciju" pronašla među vicevima. Očigledno nisam jedina.

  12. Када се остави коментар на постеру, што га нема у последњим коментарима? Или мени то нешто багује.

  13. Када се остави коментар на постеру, што га нема у последњим коментарима? Или мени то нешто багује.

    Komentari sa postera više ne izlaze u poslednjim komentarima.

  14. Да ли је дефиниција која садржи овај део...

    http://vukajlija.com/imena-kladionica/126040 Obrisana je. Evo.

  15. Драги модератори, да ли би било могуће додати линк
    http://memegenerator.net/
    на први пост ове теме
    http://vukajlija.com/forum/teme/19675?strana=1 ?
    Лакше је него да се сваки пут скролује кроз тему и тражи место где је постављен или пребацивње на латиницу па гуглање :)

  16. Хвала, прелџијо!
    Није ми јасно што је обрисана, али видим да има скоро годину дана од тога, мож' га јепсти сад...

  17. http://vukajlija.com/marija/320451 š'o? :(

    EDIT: smijemo li je prekucat' ponovo?

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.