Pitanje autor - odgovor moderator

  1. Имам своје разлоге, а и већ сам рекао, већина их је прошла незапажено.
    Је л' можеш и остале да решиш, да вас не бих цимао на оној теми?

    Ma ne može. Nema brisanja svih definicija i ove će ti verovatno biti "oživljene".

  2. Ma ne može. Nema brisanja svih definicija i ove će ti verovatno biti "oživljene".

    Због чега, не разумем?! Гле, ово би ми и било иоле логично да је неко од аутора са преко 200 дефиниција и ранкингом испод 100 тражио нешто слично...али ја имам 20-и-кусур дефки и једва 'иљаду-и-нешто поена...
    Зашто??

  3. Зашто??

    Zato što te definicije nisu tvoje, a nisu ni moje...već kaizenove. Ne možemo mi da brišemo njegove definicije kako nam se digne. Eto.

  4. Ne možemo mi da brišemo njegove definicije kako nam se digne.

    Чекај, стани... Не верујем да за сваку дефку на коју кликнеш брис мораш прво да питаш Каизена. Значи, нема шансе.
    Мислим, могли сте да ми побришете оне најпопуларније а не можете ове јадне што су остале? Сад тек не капирам!
    Који је фазон?!

  5. Vidim da ti oćeš da isteraš nešto svoje u šta ja uopšte nisam upućen...hteo sam da ti učinim, a ti zloupotrebljavaš.

    Ja ti neću obrisati sve definicije i to je to. Možda neko drugi hoće.

    Nemoj dalje spemovati ovu temu.

  6. Јебеш ме ако ја тебе разумем шта оћеш

  7. Немојте се џаба препирати, ионако ће се сад 24-ог априла све дефиниције са гробља вратити међ' живе...

  8. Немојте се џаба препирати, ионако ће се сад 24-ог априла све дефиниције са гробља вратити међ' живе...

    To mi je promaklo, jel to stvarno?

  9. ooo faca ima neku dojavu ;)

  10. Раја, 24-ог је Васкрс. Могуће да вам је промакло...

  11. Да ли од сада брисањем постера и линк до саме слике заувек нестаје? Ако је одговор да: да ли ће и надаље бити тако?

  12. Mogu li ktitori da pristupe tuđoj definiciji sa groblja ako imaju link do nje?

  13. @Tetka Drol: ja ne znam, ali i mene interesuje.

  14. mislim da su neki ktitori rekli da ne mogu, al nisam siguran, to proveri sa nekim ko je ktitor.

  15. Jes'.
    Rek'o vuk21 da može.

  16. Mogu li ktitori da pristupe tuđoj definiciji sa groblja ako imaju link do nje?

    Кад покушам да уђем у туђу покојницу преко свог коментара, пише да страница не постоји.
    Поред тога, ктитори тренутно не могу да виде ни своје дефиниције на гробљу (иако би требало да могу). Неш' се сјебало, и пребацује на страницу на којој тражи да се улогујем. Тако је и осталима. Тако да, што се тиче уласка на гробље на тај начин, не можемо ни у своје, а камоли у туђе.
    Е сад једино, кад бих знао тачан линк одређене дефиниције на гробљу па да укуцам, не знам шта би било. Вјероватно исто го курац, чим ни преко коментара не могу.

  17. Mogu li ktitori da pristupe tuđoj definiciji sa groblja ako imaju link do nje?

    НОСПЕМ, не могу.

  18. Јок. Немрем због сира и војне музике :)

  19. Поред тога, ктитори тренутно не могу да виде ни своје дефиниције на гробљу (иако би требало да могу).

    Onda jedino da se nadamo da je u pitanju bag koji će gazda da otkloni.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.