Print Screen

  1. I dalje moj najlepsi.
    Printskrin, mislim.

  2. Faco, tvoj je lajlepši. Dala bih ti da pogledaš moju pozadinu.

    Фала.

  3. Moram priznati da si me zajebo.

  4. Kako sortirati ikonice na desktopu po kategorijama?

  5. Фацо, јел користиш тај Раинметер?

  6. Realno Frenkijeva objašnjava,

  7. Фајнал верзија, и нема више мјењања :)
    http://www.dodaj.rs/f/q/TJ/mzlN1WX/capture.jpg

  8. мене мрзи да принтскринујем и качим, ал ми је до јаја десктоп

  9. Meni je njesra, sramota me.

  10. Фацо, јел користиш тај Раинметер?

    Скинуо сам га синоћ да видим ваља ли чему. Добра ствар.
    За сад преко њега користим само гаџет за мрежу. Пошто на факсу користим нет преко усб модема који није баш најпоузданији, па да видим кад је какав проток података.
    Али, може да се нађе маса корисних гаџета које ћу временом мијењати по потреби, тако да је ок.

  11. Скинуо сам га синоћ да видим ваља ли чему. Добра ствар.
    За сад преко њега користим само гаџет за мрежу. Пошто на факсу користим нет преко усб модема који није баш најпоузданији, па да видим кад је какав проток података.
    Али, може да се нађе маса корисних гаџета које ћу временом мијењати по потреби, тако да је ок.

    А је ли, одакле скидаш те геџете и те курце? Ја бауљао по оном њиховом сајту и не нађох ништа. Ил сам слеп или сам глуп, мада ће пре бити оно прво.

  12. А је ли, одакле скидаш те геџете и те курце? Ја бауљао по оном њиховом сајту и не нађох ништа. Ил сам слеп или сам глуп, мада ће пре бити оно прво.

    Imaš na njihovom sajtu, iako oni ništa lično ne hostuju daju ti link do galerije na devianartu i tako to. Na devijanartu je uglavnom sve :)

  13. јебо их отац

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.