Prijava

Шта је ту прекршај, и он се сам себи обраћа у женском роду..

То сам се тад и ја питао. :) То додуше није спречило Суровог да ми звизне недељу дана. :)

Не, озбиљно је фегетски. Ко није банован, тај нема емоције, ко нема емоције тај није ни човек, ето тако ја то гледам.

Ја бих исто био у друштву узорних да Глупи није имбецил.

E, ne računate se vi fejze, kiko i ostali. Samo autori koji zaista nikad nisu bili banovani. Staklena, ne računa se. ;)

ja sam relativno nov autor, pa moram da pitam, hu da fak iz JTU. neki pričaju da je genijalan, neki da se tripuje da je viktorijanska cava...

Пеки д џем

Банован један једини пут од стране Суровог зато што сам се аутору Јелена Тихи Убица обратио у женском роду.

Tovariš?

Има времена, Данкане...

Полако , има времена.........

neki pričaju da je genijalan, neki da se tripuje da je viktorijanska cava...

Мање-више, у праву су и неки и неки.

Не, озбиљно је фегетски. Ко није банован, тај нема емоције, ко нема емоције тај није ни човек, ето тако ја то гледам.

Ma vidiš da su devojčice lololololo

Ко није банован тај није прженица. Заболи мене ђока да се овде моронишем и скачем, да би показао како сам опак и да сам мудо што се не бојим бана. Ја тако на то гледам.

Dankane, uzalud tražiš izogovore za svoju neuzornost. ;)

Tovariš?

Питај Суровог. :)

Samo dvaputa bio banovan, oba puta pravedno. To je uzorno. NI jedno se nisam žalio sa svojih dvadeset i pet duplih naloga.

Ma vidiš da su devojčice lololololo

Неки од нас заправо и јесу.

E vidiš, mogao bih da pitam Surovog na pvt, pa će me banuje bez da čita. I onda se ne vraćam na temu

pre par dana na 2 dana zbog spema
inace nisam

Нашао би тај пост, али то је било пре неких 6,7 месеци у некој револиционарној теми незадовољног члана, ко зна где је то сад...

Dva puta na sopstveni zahtev. Ni jednom nisam bila gagovana zbog nekih bezobraština.

Hipnos mislio sam na muški deo populacije. Al aj sad, šta je tu je.