Prijava

МСД, брате, видео сам и јуче си неког на форуму напушавао, дакле прженице смо сви, само неке од нас виде, па банују, а неке не :). Немам ништа против, и треба да се напушавамо. Мислим да сте се нешто свађали око Смака...

Danas sam se skinuo sa bana. 3 dana - hladna glava.

Hipnos, devojčice!

Najviše volim gagovane na sopstveni zahtev, hihihi.

Meni su ga munuli par puta. Prvo kad sam reko sevastu da mi popuši kurčinu, posle nešto zbog JTU-a par puta. I kad je Blek manjko, Bog da mu Krešimira prosti.

Ima li neka nagrada za ovu uzornost ?Krem bananica mozda, uvozni euro blok iz Bosne? Diploma?

Mene jednom Korle banovao, na sopstveni zahtev, Peki takođe, a Džimi me banovao jer me telefon izblamirao, pa me odbanovao dva dana pre roka. :) Moglo bi se reći da sam taman dovoljno uzorna a da nisam štreber. :)

Najviše volim gagovane na sopstveni zahtev, hihihi.

Znaš me, znam te :D :D

Hipnos mislio sam na muški deo populacije. Al aj sad, šta je tu je.

:)

Hipnos, devojčice!

Tulumbac

Meni su ga munuli par puta.

Znao sam da si pozadinac.

Uvek sam imao pet iz vladanja.

Банован, 3, 4 пута.

Ja sam uzoran mladić. Ustvari, bio sam dok se nisam posro po Melkijadesu, pa sam se samogagovao na 3, 4 dana.

Ахахаха, Дане, напушавање је у реду, али бан се обично добије због неког вређања. Мислим, што бих вређо неког, кога у животу видео нисам, само зато што тролује. Мислим на оно експлицитно вређање, помињање мајки и курца, и претње.
А, да треба онако мало да се завлачи, треба сигурно :)

I ovaj iznad mene isto.

Ja sam uzoran mladić. Ustvari, bio sam dok se nisam posro po Melkijadesu, pa sam se samogagovao na 3, 4 dana.

Ovoga se sećam, čak sam te ja i prozvao da se banuješ.

I ovaj iznad mene isto.

Која си ти тек цурица. :P

МСД, добије се и због Баје Малог Книнџе, осетио три пута лололо

БлекХол је узоран, јер нико не сме да га банује лоло

Једном на свој захтев, једном због спема. Иначе сам фино дете које повремено зајебава људе около себе.

Mrš bre, ja sam robijao za sve vas ovde.

jednom banovan na 2 dana, nije bilo pravedno, kasnije dobio izvinjenje moderatora, nisam pravio duple, svi zadovoljni...