Prijava

E, tako i meni. Pored toga, tumor koji sam imala se utrostručio za nekih mesec dana.

A što se tiče gojenja, za nedelju dana sam dobila 6kg jer sam svaki dan pila Pepsi i jela pohovanu piletinu sa kačkavaljem. Onda se zatvorio taj fast food kiosk, pa sam pala u depresiju.....

za nedelju dana sam dobila 6kg

Svaka ti čast, ti si heroj.

Ne, Pepsi je heroj, zapravo

Pa da, Pepsi je kuliji od Kole :))

Sinalco je najkulji.

Možeš i da se nerviraš, pa da se ugojiš na nervnoj bazi.

Što se tiče nerviranja, kod mene je baš obrnuto. Kad se stresiram, osušim se kao grisina.

Исти случај. Кад се изнервирам, изгубим апетит. Све једем назор и осушим се к'о фејка.

Jes', brate, rek'o bi' ja da si u nekoj nervozi... Nešto si mi ufitiljio.

Цениш? Мора да окрећем други лист ондак. :) Одо да ждерем.

Hahah, Barakuda.
Kao ono "Hi, can I have a coke? -Is pepsi ok? is monopoly money ok?"

Аууу, ал' је била активна тема... Доста савета има, неки су срање, неки су добри.... Ал' нећу ја моћи то да применим до јула, тад ми престају тренинзи, а док тренирам кол'ко год јео истопиће се... Тад ћемо да му га дамо по ждрању:)

Šefe, možeš i sa treninzima da se ugojiš.

Pojedi 4 grama proteina za svaki kilogram koji imaš, u dnevnom iznosu.

5 obroka dnevno, raspodijeli.

Izbaci masti, krkaj UH nekih 40% dnevne ishrane.

Inače će to debljanje biti u svrhu povećanja stomaka dok će ti ostatak tijela biti isti.

Proteini jebu.

Jes' da ćeš imati malo problema sa prolivom al' to je dok se ne navikneš. Ukoliko se desi to - samo dosta tečnosti. Svako sranje - litar vode.

Zvuči surovo ali se tako mora.

Ukratko: proteini, proteini, proteini, UH pred trening/trening/proteini/spavanje.

Ima da budeš k'o mašina.

Ima da budeš k'o mašina.

То би фино било... мало и да се усеру људи кад ме виде овол'ког :)

E, Skočimiše, a koje proteine preporučuješ?

To što skočimiš kaže plus koka-kola zero, dve litre dnevno.

Preporučujem bjelance i ćuretinu. U ogromnim količinama. I sirutku. Bar 3 litre dnevno. Ko može. Ja mogu.
Onda UBOSS WHEY TECH DUO, u kombinaciji sa PBAA's 8000 kompleks aminokiselina. Isto od UBOSS-a. Al' mislim da smo pisali Laki i ja oko tih whey praškova u 'Teretana', a ako nije pisano započnite konverzaciju.

Kako zanimljiva tema...........imam i ja nesto da dodam: mislim da nema sanse da se ugojis, ako vec nisi. Ima da ostanes glista. Pa, ne moze bas svako da bude gromada. Zato, nemoj dzaba da se prežderavaš, može samo da ti pozli.

Ne troluj. Ima šanse da se ugoji samo mora dooobro da skonta u glavi, da se edukuje što se ishrane tiče i da se pridržava tih instrukcija.

Ja sam od jedne takve 'gliste' napravio ljudinu da ga se pola grada boji. Bio je 40 kila lakši od mene, sada je zvijer koja je veća od mene. Sve to u par godina mukotrpnog rada.

Ma daj bre. 400 naposima, 8 deka i 2 testesterona. Dižeš malo tegove i jedeš ko građevinski radnik. Nema nauke.