Prijava

A čekaj Mićko, što si zapeo toliko da se ugojiš? Ribe se ionako lože na mršave visoke tipove.

uzmes lepo umesto 1-2 parceta hleba , pa pojedes 3-5 po obroku, mnogo slatkog i eto ti gojaznosti xd

Baš je kul tema.Znam kao se osjećaš.Imam isti problem.Kad nađem vremena pročitaću pa da se bacim na gojenje...

Predlažem hormonski poremećaj.

A čekaj Mićko, što si zapeo toliko da se ugojiš? Ribe se ionako lože na mršave visoke tipove.

Због баскета, пошто бих ја са овом висином требало да се крљам испод коша, што и радим, али ме лако помере мрцине моје висине са 20 кила више. Бржи од њих јесам, и то доста, ал' опет пробај да станеш у блок тешком центру који се залетео а да имаш кила к'о ја :)

Aha, aha, to je onda druga stvar.

Ribe se ionako lože na mršave visoke tipove.

Ovo nije tačno.

Ovo nije tačno.

Dodala bih, TOTALNO nije tačno.

Рек'о је "рибе", шта се вас две јављате? :Р

Dobro je da ste tu vas dve, već sam se uplašio da vam se desilo nešto, pa da će moj post proći bez vašeg palamuđenja. Džizas Krajst...

То је делимично тачно. На високе и мршаве типове се углавном ложе ниске, дебеле и згњечене рибе. Знам из искуства.

Peki, ti si tako mali, da nisi relevantan da kažeš ko je riba, a ko ne. Ti si ribe gledao samo na teveu. Prave ćeš tek da upoznaš. Kad počneš da jebeš :)

Ajde Mrmune, sprdnja, šta sujetišeš odmah koji kurac :)
Mislim, devojke vole močuge, al u gaćama, ne da ceo budeš močuga.

Ahahahaha, vidi Peki, stavila je čak i pederski smajli. Nije li duhovita?

Катија, очекивао сам креативнији одговор од тебе, овако ми чак ниси ни дала инспирацију да ти одговорим. :)

Viš kako je mali, umesto pičke, on juri inspiraciju da mu daš http://bombetsemoticons.appspot.com/emoticons/lol.png

Mislim, devojke vole močuge, al u gaćama, ne da ceo budeš močuga.

Upravo.
Devojke vole široka ramena i jake ruke.

Ajde Mrmune, sprdnja, šta sujetišeš odmah koji kurac :)

Milice, ti samo o sujeti pričaš. Pretpostavljam na osnovu ličnih osobina.
Nema sprdnje što se vas dve tiče, ja sam mrtav ozbiljan.

Pa to je već tvoj problem :)