Prijava

Meni nikad nije bilo jasno šta je čokolada u beloj čokoladi? Klasične mlečna i crna su zakon, ko što reče natnat, bez vazduha, riže, brokolija i milford čaja od trešnje.

Jebemu mater, ja crnu ne volim.

E, tooo! Klasična crna čokolada je zakon! Ni ja ne volim belu. Mislim, ono, mogu da je jedem, ali crna je crna. :))

Pa ima čokolade, sam manje samog kakaoa (ili kakaa jebem li ga), sad sam gledao na vikipediji :)

Ma jebeš ti belu. Jedina koju ne mogu celu da pojedem jer mi bude muka već kod četvrte štangle. :) Kad se prvi put pojavila milka s keksom u pakovanju od 300 grama, opušteno sam cepao celu za sat vremena.

Чуј, ''да ли једемо чоколаду'', лололол. :))

300 грама опуштено за мало времена. Нарочито ону с лешницима таманим. Или с кексом. Не волим само оне ледене коцке, то ми је шит. Или оне пуњене алкохолом, то ми је геј. Све остало не пробирам.

To, bux!

Не волим само оне ледене коцке, то ми је шит.

A mene u porodici smatraju nenormalnim što ih ne volim. :) Ozbiljno. Uvek se iznerviram kad spremi keva ledene kocke, a zna da ih ne podnosim.

Горка онако баш. Може са лешницима а омиљена ми је марципан пресвучен у горку чоколаду.
Белу не волим али то и није чоколада јер не садржи како масу.

Imam zelju za cokoladom, mozda, jednom godisnje.Tad omlatim 2 komada Nestle Crunch i miran sam.

Jel' prob'o neko ovo?
Jedno vreme sam bio navučen na nju, dop totalni... bela je i bolja od crne.

http://poach.files.wordpress.com/2009/04/img00118-20090415-0002.jpg

EDIT: evo kako to izgleda unutri... :ahahhaaggghghghhh homer.simpson.reaction:

http://poach.files.wordpress.com/2009/04/img00120-20090415-0003.jpg

Волим укус чоколаде, али не могу много да поједем, преслатко ми је. Једну штанглицу, осим ако је милка са карамелом.

Иначе, али податак: знам лика који је као клинац толико волео чоколаду да је за опкладу једном приликом поједо 5 милки од 300 грама, или ти кило и по чоколаде.

Једну штанглицу

lolololololololololol

Ja sam čula da momak koji ne može da spuca celu čokoladu, nije neki u krevetu.

Грешиш, то само значи да има превише енергије, и да више не може да стане у њега. :)

Jel sam jedino ja ovde nastran pošto ja redovno tamanim čokolade za kuvanje.
Ali ne u fazonu ostatke od spremanja torte, nego odem i kupi za kuvanje i pojedem celu. Više sam tih pojeo nego ovih za "nekuvanje".

Закључио сам да добар део аутора болује од затвора.

Menaž i uzvičnik!

Ja mogu da smažem milku od 300 grama a i to je štetno za zdravlje.