Prijava

http://www.kurir-info.rs/static/imgs/article_thumbs/632x474/uvezene/000/058/58047.jpg

Какво је ваше мишљење о овом човеку око кога се испредају бројне легенде? Шта мислите о његовом ''залагању'' за нашу музичку сцену? Шта мислите, зашто толиким људима иде на курац и зашто не може да се деси да га неко помене, а да у исто време не придода и трач везан за њега? Нпр.

- Ђорђе Давид је масер познате личности из света српске политике, па му се као таквом дреши кеса и може да снима високобуџетне албуме
- Ђорђа Давида финансирају јевреји
- Ђорђа Давида финансира тата неке цаве с Филолошког факса, с којом је у вези
- Ђорђе Давид плаћа депилацију и остале третмане члановима свог бенда, а они морају увек да га слушају ако хоће да свирају с њим
- Ђорђе Давид је геј и био је у вези с гитаристом из бенда Томијем

Или су све ово трачеви које је измислило пучанство брдовитог Балкана?

Шта мислите о музици?

Издаше скоро албум, музика јебе (јебига, добре музичаре наш'о), али су текстови шит по мом мишљењу. Млађан Динкић писао:

http://www.youtube.com/watch?v=oH9Z_avlyh0

И мене мало у'вати блам кад видим Ђорђа у овом споту. :)

Ђорђа Давида су неки ликови откинули од батина на сред славије, јер се нешто прокурчио. Ја вид'о.

Pa generalno malo znam o njemu ali sad sam video na sajtu corba kafea i pise prijatelj kluba lolo.

vido sam ga jednom na ulici, šeta se ko neka ćurka kao mnogo sam velik i tako to.... trudi se da za njim ostane zvezdana prašina dok hoda....

mada sam čuo i da je ok lik, u nekoj situaciji se desilo neko sranje na nastupu i poneo se kao pravi junak, neko nevreme je počelo pa je ostao da pomogne oko opreme i govana da kiša ne iskvasi....

neko nevreme je počelo pa je ostao da pomogne oko opreme i govana da kiša ne iskvasi....

Гарант је била његова опрема, лололол.
Шалим се. Ја сам чуо да се задесио у некој банци док су је пљачкали, па је нокаутирао пљачкаше.

Аха, ево и текста...

http://www.naslovi.net/2010-01-17/svet/pevac-djordje-david-sprecio-pljacku/1497390

А коментар испод чланка:

Kakvo zanimljivo reklamiranje... Nije on baš neki heroj, pre desetak godina iza bine smo njegove ja i bubnjar iz moje tadašnje grupe dobro nalupali (zbog neuljudnog ponašanja prema nama koji nismo tolike zvezde kao on).

Сви га налупавају лололол :Д

Ђорђа Давида су неки ликови откинули од батина на сред славије, јер се нешто прокурчио. Ја вид'о.

Јеби га, колики год специјалац био, има повод да се курчи. Генерација пет, јеби га.

И мене мало у'вати блам кад видим Ђорђа у овом споту. :)

Sve valja kad mjutujes pevanje xD . Opet neke prezvakane teme , sve se isto vrti jebemu .
Ali muzika je i dalje dobra .

Izrazicu se dzimijevski:Meni je Djordje David Dejan Cukic.

Хахаха, ово је он измислио сто посто.

Međutim, tada sam spazio pištolj kojeg mi je, nakon što sam ga zatražio, predao bez borbe

Јеби га, колики год специјалац био, има повод да се курчи. Генерација пет, јеби га.

Ја сам чуо да га је Крле управо због курчења избацио из Г5.

Па делује ми као да је у фазону: Много сам јак, много сам луд,

Њему је свака друга песма о томе како је он свој. У неким песмама нам и поручује да ми будемо своји. Што се тиче батинања, верујем да је накурчена њушка, а њушке које се курче увек на крају добијају батине. Историја као доказ.

Jes , imate pravo svi , deluje ko paljevina teska .

Тек сад изваљујем да има лепезу у споту.

Брате, који мбла овај спот. Цео концпет тога ми смо матори олдскул рокери јебачи и заувек јебемо. Само још фали да оду на Калиш и цимају клинке у Најтвиш мајицама лололо. Не, озбиљно гледај ти ово јбт, сви изгледају као тешке ВАСП Појзн Твистед Систер педерчине, само им ове цаве донекле извукле спот. Тежак дреш, клише и смејурија. Песма је просечна и превазиђена.

Иди бре која бламчина од спота, лик је луд. Најпаметнији потез му је што је убацио ову рибу, њу бих одвалио.

Бурзуме, а цаве из спота?

Заустави на 2.44 и можеш најопуштеније да га бацаш.