Prijava

I onda su ga prebili.

Ja sam čuo da je Nirvana imala natpis na CD zabranjeno za pse i David Dordja

Ja sam čuo da je Đorđe David bio na Vudstoku. A onda su ga prebili.

Prica se da ga je Paf dedi prebio pistoljem pa pobegao sa J-Lo

Ja sam čuo da je Djordje David Arapin.

Kažu da je Đorđe David ubio Lenona pa mu jebo ono.

Kobejn je valjda zatekao Kortni kako se samobičuje pred Davidom i onda se roknuo od tuge...a pre toga prebio djordja

Ja sam cuo da Djordje David ima profil na Vukajliji

Ja sam čuo da su ga našli u gradu.

Djordje David se bio na Trosarini

Ja sam čuo da je Djordje David vilenjak.

Ja sam cuo da je Djordje The Stig

Ја сам чуо да сам пребио Ђорђа Давида.

Śedimo ja i drug kod njega na stan prije neku godinu, šaltamo kanale, i nailazimo na neku dodjelu nagrada, neđe u Srbiju, šašavo debilno nešto, znači lijeganje od smijeha kakvih je tu fejlova bilo, jedan od najjačih je kad voditeljka i voditelj treba da reču koji broj je pobijedio, a pobijedio je bio neka bude broj 12, i veli voditelj voditeljki "'Oćemo zajedno da ga izgovorimo?", ona veli "Da.", tri četri sad, voditelj veli "Dvanaest!" a voditeljka "Trinaest!". Možda ovako napisano ne djeluje smiješno, ali ja i drug smo se valjali od smijeha. Nego, poenta posta je Đorđe David. Dođe neko vrijeme da udijele nagradu za muzičara godine, tako nešto, i to dobija Đorđe David. Izlazi lik na scenu, a bijaše ubiven, jedva se drži na noge, voditelj mu pruža ruku da se pita s njim, ovaj mu je promaši, pa zamuca nešto u mikrofon i izgubi se neđe čovek. Ja i drug u nevjerici, čekamo ko će prvi da prasne u smijeh. Ako ko zna o čemu pričam, koji je naziv tog festivala, što li, da ga obznani, jer bih da evociram uspomene.

U jebem ti u sta se pretvorio Vuk u poffegetisao se skroz

Vuk me je debelo razocarao kad sam ga video na Humanoj svirci, poceo da stavlja ajlajner i lakira nokte. :S

Много чудан лик овај Ђорђе.
Генерацију 5 обожавам иначе, његов нови бенд ми није занимљив нимало.

Sramoti svog brata velikog blackera xDDD