Како сте замишљали поједине чланове док нисте сазнали како изгледају?

  1. Bolje što nisi, vidiš kakav je dušmanin :<

  2. Maani ga, viš da se uobrazio :)

  3. ова тема има иста оваква јел да?

  4. не не, баш оваква тема иста...
    дал је могуће да је трип, да је у ствари та дефка то што милсим? цјее... ај саћу потражим, била је бре овака тема

  5. Ma ja postovao nevezano, nisam ni skontao tvoje pitanje. Porefilo se. Koji trip. :)

  6. е тако џбуни ме још мало..
    е, вероватно ова http://vukajlija.com/forum/teme/1998

  7. kad sam videla bleka bila sam ubeđena da je jtu.
    izvini bleki još jednom :)

  8. Cara™

    eo sedim kući u svojoj kožnoj fotelji, u potkošulji, mrcarim svoju masnu raspalu kurčinu dok čitam ove usrane i ziljave komentare, serija proliva me je obuzela u zadnjih 15 minuta pa sam došao da i ja nešto proserem...

    kao da slušam (čitam) skaj viklera... ovo je tako jebeno kul, vau, ovoono, urbano, msm, ja-serem-govna-i-mažem-se-po-faci, da sam samo malo kulji bio bi goth! pfffffffff....

  9. ^ slažem se, više nisam njegov fan ni malo, iluzije su mi raspršene :(
    droga mu je pojela mozak, vinjak mu je podario staklast pogled, postao je izgubljen slučaj :(

  10. wojteka sam uvek zamisljao kao medveda za kompom.
    lemaju kao Peggy.
    Caru kao nekog bradonju (zbog avatara verovatno).
    Dzimija skroz drugacije. Mislio sam da je neki doktor ili statijaznam.
    Peki- Cane.
    Dzankija sam odma' video.

    Vecinu sam video na onoj temi...

  11. Razočaro si me CARO, mislio sam da voliš svoje fanove, a ustvari si obični smrtnik. Više ne želim da te upoznam!!1oneeleven

    lololo!
    CARA ima fan klub????

  12. kad sam videla bleka bila sam ubeđena da je jtu.

    uu teške reči padaju xD

  13. JTUa sam zamisljao kao nekog bubuljicavog strebera.XD
    Ima neko sliku njegovu?

    Storma i church su najvece misterije.
    I kaizen naravno.

  14. Uh, biće ovo veoma teško, s obzirom da sam dosta ljudi već upoznala, ostalo ih je još nekoliko koje bih volela da vidim 3D.

    Uroš - Mislila sam jedino da je malo stariji, a inače imam utisak da ga poznajem ceo život.
    Energija - Kruela de Vil, okrutna, ćutljiva, nadmena i mračna. Omanula sam za milijardu posto :))
    Reme - Videla sam prethodno dosta slika, pa ga nisam zamišljala fizički, samo sam mislila da je ćutljiv i povučen. Greška :)))
    Lemaja - Sexy, pametna, mistična i duboka kao okean, drkoš. Zeznula sam se jedino za ovo drkoš :))
    Penzioner - Mislila sam da će na Reviju da dođe u papučama i u šlafroku:)))
    Myth -Visok, viši, Myth :)) i nepopravljivo romantičan. Nije visok, ovo drugo jeste.
    Gamby - Rmpalija, mračan, bolesno sarkastičan. Paaa....šalim se, Gamby je duša :)
    Fejz - Nisam ga zamišljala, nije bilo potrebe, bila sam na sajtu tek nekoliko dana, a već mi je poslao svoju sliku sa maskenbala :))
    Ming - Gari, jbg, zbog avatara. Nije kao Gari, studiozniji je.
    Messalina - E, nju sam baš zamišljala kakva i jeste, duhovita, vesela, drugarčina.
    Javio - Riđ, visok tip, priča sto na sat, a uz to objašnjava i rukama...Mislila sam da nas Lemaja loži kad je na Reviji rekla :“E, ljudi ovo je Javio“.
    Električar – Tesla, pljunuti. Kad ono šipak ;)
    Marcipan - Mislila sam da je skroz divlja i neobuzdana, prijatno me iznenadila svojom toplinom i srdačnošću.
    Remorker - Miloš Milovanović, B92 – TV dizanje, pa i nisam bila daleko.
    Džimi - Džim Džarmuš
    Ako sam nekoga zaboravila, nisam namerno, majkemi. Setiću se još.

  15. lemaja

    ovo je tako jebeno kul, vau, ovoono, urbano, msm, ja-serem-govna-i-mažem-se-po-faci, da sam samo malo kulji bio bi goth! pfffffffff....

    NE SIKĆI NA PANDANA . . .

    Dr Internet

    OMG ZAŠTO ODBIJATE MOJE DRUŽENJE SA CAROM!?!?!!? ZAŠTO?!?!!?

    Razočaro si me CARO, mislio sam da voliš svoje fanove, a ustvari si obični smrtnik. Više ne želim da te upoznam!!1oneeleven

    Sa posterdžijama ne razgovaram!

  16. Е да, ја сам за Тулумбаћа мислила да има мањи курац кад оно МОНСТРУОЗНА НАБРЕКЛА ГЛАВАТА РАЗКРМАЧЕНА ЗМИЈУРИНА ЈЕБЕНА!! ТУЛУМБАЋ РАЗЈАПЉУЈЕ!

  17. MrMuna i Džimija sam odma' prepozn'o. Baš su mi nekako bili kao MrMun i Džimi.

    Najviše sam omašio za obeliksa(prvenstveno zato što sam mislio da ima dužu kosu) i Gvozdena(mislio sam da izgleda kao Šako Polumenta, jebiga).

    Uglavnom sam pogodio, za razliku od vas, nemača pojma!

  18. E da, i za Zmiu sam mislio da imam manji kurac, kad ono garagančina!

  19. lo lo, ja sam zmijugu zamislio kao veeeeeliiiiki, ooooogromni hodajući ČVAR koji ide ulicom i proždire na šta naleti - kad ono nigde čvar samo KURCI vise lololololo

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.