Prijava

ja sam učio francuski u srednjoj 4 godine i jedva sam uspio ovo prevesti što je črča napisala:)

ne majke mi, još većeg antitalenta za jezike nisam vidio... engleski sam učio nekih 12 godina, a ne znam 10 poštenih rečenica napisati o sebi... to je tako tužno

http://www.youtube.com/watch?v=ftRK4yuexM8

Мало едукације :) И знам о чем је песма :)

Вау, шта бих дао да одем на месец дана негде... Било где! :) То је баш кул!

Е, и јел сам Борко или Пера?

A engleski učim od prvog razreda, ali dosta mi je pomoglo u učenju to što sam gledao Discovery, History i ostale kanale dok još nije bio prevod na njima...sada govorim bolje i od nastavnice :D

Francuski je diiiiivan ♥
Samo se nadam da ću sve ispite očistiti u junu/julu, da mogu da idem opet u avgustu u tu školu da učim francuski, dosta sam zaboravila jer ga ne koristim...

Студираш га Чрч?

Јесте, са 14 година га боље говориш од неког ко га је учио 14 година.

Ne...
studiram arhitekturu

Nije učila 14. godina, nego je tek sa faksa izašla, a ja sam prva generacija koja uči od prvog razreda, a ona od petog. I ne kažem da ona ne zna, nego da loše izgovara neke reči i ima (mali) akcenat, a ja ne :D

Ма ти си прави мали Енглез.

Ау, то не бих у животу завршио. Једва да знам нормално да пишем :) Ја и цртање смо два различита света :(

:)
arhitektura je mnogo lepa, baš sam nešto ponovo in love with her.
nego sad sam počela opet da razmišljam o parizu, šta mi učinište :D
sad već kujem u glavi planove za leto!

Како то мислиш поново? :) Верујем да јесте лепа, уметност је! :)

imala sam malu krizu :)

Па наравно, морате мало да се мрзите да би сте се волели! ;)

Виш како знам :) Е, ја цртам од треће године, што ће рећи целог живота, и има да те учим како да црташ кад дипломираш!

:) daj mi neku ideju koju seriju da gledam

Слаб сам ти ја у томе, не гледам тв уопште. Да ли си гледала Сви мрзе Криса?

'ajmo, rucak na stolu! ;)