Prijava

Sad čuh ovo pitanje na Dnevniku, pa rekoh da ga postavim i ovde.

Dakle, dragi Vukajlijaši, a naročito ašice, kako se probijate po snegu?

Ima li poteškoća ili ide k'o podmazano?

Ја надлећем!

Molio bih bez spema.

A čekaj, onda tema ne bi imala smisla, ololololo

Ja se ne probijam. Sneg kad me vidi, sam se razgrće.

Sve ide k'o podmazano, do duse jedini problem je što prskaju na sve strane, ne gledaju ništa. Najgore kad dođem kući sva isprskana, posle 2 sata ne mogu da se skinem i operem. Inače je lepo ovako, volim kad je sve belo. Al zajebano je što je previše vlažno i mokro.

:)

ide k'o podmazano

prskaju na sve strane, ne gledaju ništa

Najgore kad dođem kući sva isprskana

volim kad je sve belo

zajebano je što je previše vlažno i mokro

Meni sneg ide na kurac... Tako se probijam kroz sneg... Ali me ljudi nešto čudno gledaju.

Kud prodjem tud' se i istopi.

Ja skijam, tako da je ok.
Kad je ravno, zakačim se na kvarno za sanke koje vuče neki ćale.
Jebeno je kad provali da vuče ko konj, al dok provali, eto je nizbrdica, pa ja opet ko Janica Kostelić pičim.

Ja bih voleo da mogu da prelećem preko snega k'o Adam Mališ.

Самхаинe, fala za rezime :D
Znam šta sam pisala... :))

Мочугом урадим пропелер звиз и ето чисте цесте.

Noga mi je u gipsu, pa se ne probivam, ali pitao sam mladjeg burazera, koji mi je sada leva noga i kaze da uspesno prelazi snezne barijere, sto me posebno raduje, jer cu moci da povecam trebovanje piva.

ajde da se takmicimo ko ce bolje da crta dok pisa po snijegu. A?

Remac sez:

ajde da se takmicimo ko ce bolje da crta dok pisa po snijegu. A?

Ja pobeđujem po difoltu. I to bez ruku.

Kada dođe zima napada i snijeg i tada se i ja moram probijati da ubijem zimsku depresiju.
Dok sam bio manji nisam mogao sam da se probijam po snijegu pa mi je pomagao ćale ili deda.
Kasnije sam malo ojačao pa sam mogao da se probijam sa klincima iz komšiluka i to je bilo jako zanimljivo , znali smo da se probijamo po brdima čitav dan i redovno smo mokri dolazili kući.
E sada je došlo neko drugo vrijeme i uvijek se nerado probijam po snijegu jer mi nije zanimljivo kao kada sam bio klinac. Danas za probijanje koristim lopatu jer je najlakša za upotrebu a i dovoljno sam jak da mogu sam da koristim tu čudnu alatku.
Nadam se da ću za koju godinu imati para da kupim bager pa da probijam i druge ljude po snijegu i zarađujem pare od te zanimacije.

Solidno se jebe na ovoj temi.

Ja držim veš mašinu uključenu pa se od vrele vode u septičkoj otapa celo dvorište. Dalje mi ne treba, nek' me zovu kad smene vlast!

Kad moraš da pešačiš probijačeš se kako znaš i umeš. Guram, guram.