Prijava

Jedna od sestara Vilijams se svojevremno nešto kurčila na tu foru, mislim da je odrao fazon 150-ti na svetu sa 6:0 6:1, taj neki fazon.

Obe.

https://en.wikipedia.org/wiki/Battle_of_the_Sexes_%28tennis%29#1998:_Karsten_Braasch_vs._the_Williams_sisters

ono sto mi se svidja kod ovog meca sa vilijamsovima je ovo:

"raasch was described by one journalist as "a man whose training regime centered around a pack of cigarettes and more than a couple bottles of ice cold lager."34 The matches took place on court number 12 in Melbourne Park,35 after Braasch had finished a round of golf and two beers. He first took on Serena and after leading 5–0, beat her 6–1. Venus then walked on court and again Braasch was victorious, this time winning 6–2.36 Braasch said afterwards, "500 and above, no chance." He added that he had played like someone ranked 600th in order to keep the game "fun."37 Braasch said the big difference was that men can chase down shots much easier, and that men put spin on the ball that the women can't handle. The Williams sisters adjusted their claim to beating men outside the top 350."

Ne znam zasto, zamisljam ga kao lika sa dugackom ridjkastom kosom, blago ukovrdzanom i zamascenom, belog tena sa primesama pegavosti, donjeg stomacica i obucenog u havajsku kosulju

I ja kontam jedno trećinu da ću napredovati, ali svi kažu da su prodisali i da je nevjerovatno lakše poslije operacie.

Hahahaahhaha šta ste se ućutali noobovi. Gde vam je Brazilac maleni? Jose Aldo LOOOOL
Mek Gregor doktor, sjajno se šiba, sjajan psiholog i sjajan životinjski instinkt.
Uništio ga je od mentalnog nasilja, mali se usro kao pičkica. To je imalo najveći uticaj na meč. Muda od kamena, dame i gospodo, Konor MekGregor

kada si prvi put odgledao mekgregorov meč?
tj kada si prvi put odgledao mma meč?

Konor se popiso po vasem ciganinu looool koliko ste losi prognozeri.
LJOLJ
13 sekundi, cigos poceo da place kao devojcica

Novopečeni McGregor fenovi xD

Jebi Konore pičke ciganjske

Smesno mi je kako ste se ucutali nakon meca a pre meca 10 stranica o predstojecem mecu

svi smo dobro predvideli jer smo rekli ako bude brz prekid ili nokaut dobiće mekregor
ako se borba oduži dobiće aldo
meč nije ispunio očekivanja jer realno 13 sekundi za sav onoliki hype....
nema šta više da se priča xD

maestro šta misliš ko bi pobedio fedor ili mekgregor?

Ono nije meč jer ni jedan ni drugi nisu pokazali ništa, laki panč obični, to sad on može srati tajming pobeđuje brzinu, pičke materine, obojica su bacili frljoke, Gregor spičio u bradu, Aldo u jagodičnu kost, Aldo pao, jebiga.

Ne znam sta vam je tesko da priznate da je Konor ubica.
Cap nisu oni ista kategorija, kakvo je to pitanje? Mada, nije iskljuceno da bi ga konor dobio na muda

Zato što nije pokazao da je ubica, ja nisam vidio ni u jednom meču da je ubica. Rvanje ne radi, parter ne zna, mlatara nogama i rukama, Dijaz braća fazon, samo što Dijazi znaju parter.

Rvanje je za picke, a i parter.

Bogami, mislim da zna parter dovoljno da se izvuče sa zemlje protiv bilo koga. I ne znam da li je ono baš "laki panč", Aldo se prosto zajebao. Nije šala tako kad ne pokriješ bradu kod krošea i naletiš mu na direkt sa suprotne strane, tako je Marsijano zakačio Volkota, samo što ga nije ubio.

Cap nisu oni ista kategorija, kakvo je to pitanje? Mada, nije iskljuceno da bi ga konor dobio na muda

postoji otvorena kategorija ko što uzmu one nubare pa biju bob sappa

nije iskljuceno da bi ga konor dobio na muda

:DDDDDD

Rvanje je za picke, a i parter.

Pa koja je onda razlika između mma i k-1/muay thai?xd