Prijava

Evo ja bi prvi dao ponudu 22 Eura.

svi bi prodali za backe i sremske kobaje, nemojte da ga drvite ovde

Kakve ste vi ojebine.

Kosovo je prokleta zemlja. Kosovo je davno prodata zemlja. Čitav Balkan je proklet. Prokleta avlija.

Ja bih Kosovo ogradio zidom i pustio vodu da se svi podave.

Ili još bolje - uletio sa nekim kurcima, modulatorima, svemircima, sve sravnio sa zemljom i zatrovao uranijumom i vratio se u svoju pripizdinu.

Jebalo vas Kosovo, najbučniji su oni koji su prodali imanja Šiptarima za masne pare i sad lelemudaju po Beogradima, ne znaju šta će sa šuškom pa im sve smeta.

lok temu nema dalje od skocimisevog

Javio, slažem se da treba prodati. Mada mislim da je neko odavno strpao kintu u džep a nas zaboravio da obavesti... Neko reče ginuli smo za Kosovo. Neko reče to nam je kolevka. Neko reče tamo su nam svetinje. A šta imamo od toga? Šta konkretno imam ja od toga što sam bio ranjen i jedva preživeo 99. Nemam ništa. Nego i Skoplje je bilo naše, jedini srpski carski grad pa nisam čuo da se dičimo sa tim...

@ Kizo - ja nisam član ničega pa ni Obraza, ali imam oba na broju.

Pa niko i ne kaže da jesi. A što ti govoriš za sve neistomišljenike da su Čedisti koji gledaju B92?

Sta ce biti ako Ivana Zigon slucajno vidi temu? :)

Ne prodaje se država, to je nedomaćinski.
Javio ako imaš zemljište, plac, kuću, prodaj, što mora u kompletu?

Ako brankica vidi ove radikalne postove ima sve da vas poasi lolo
Neko pomenuo ratovanje to jest kako smo ratovali za kosovo i kako je kosovo godinama bilo srpsko ne zaboravite da je i vojvodina bila mađarska pa sad je srpska i biće još dugo vremena sviđalo se to separatistima ili ne granice se menjaju i to nije ništa novo

Читам и не верујем. Продали би и рођену мајку да можете, срам вас било. Част изузецима.

Читам и не верујем. Продали би и рођену мајку да можете, срам вас било. Част изузецима.

Ja doživim transfer kad vidim ovakve postove i onakve militarističke

A jel našoj kriminalnoj i zaostaloj državi treba još kriminalniji i zaostaliji dio?

Ja ga ne bih prodao nikad, al kako bi nam bilo da je naše?

Jest ovo više dosadno s Vojvodinom kao paralelom za Kosovo.
Vojvodina je aklamacijom izglasala ujedinjenje sa Srbijom, znači Srba je bilo tu samo je vlast bila tuđa, da sad ne serem i ne idem u daaaleku prošlost i pričam ti o tome kako su srpske poglavice nekog slovenskog plemene i prodale hunskim poglavicama zemlju svojevremeno. Prestanite. Kako god da si došao do neke teritorije, čuvaj je. Čuj prodaj je.
Kao da bi i Rusi prodali Aljasku da nisu bili em u ratu em nisu imali pojma šta se ispod Aljaske ljulja od prirodnih bogatstava. Čuj prodati... Isto dete da prodaš, mislim što da ne...
Imaš viška, prodaj brate i školuj ostalu, šta znače ove gluposti...

Vojvodina je aklamacijom izglasala ujedinjenje sa Srbijom, znači Srba je bilo tu samo je vlast bila tuđa, da sad ne serem i ne idem u daaaleku prošlost i pričam ti o tome kako su srpske poglavice nekog slovenskog plemene i prodale hunskim poglavicama zemlju svojevremeno.

I na Kosovu je bilo šiptara, ali je vlast bila tuđa. A onda su oni na referendumu proglasili nezavisnost.

Да није било МРТВОГ Тита, ми сад не би уопште водили ову расправу. Смрад усташки.

Jeste, u pravu si kizo, ali te stvari su prevaziđene 19.vekom.
Hajmo opet u feude?

Да није било МРТВОГ Тита, ми сад не би уопште водили ову расправу. Смрад усташки.

Mene samo zanima da li je taj čovjek imao ideju da mu se država raspane?

Mene samo zanima da li je taj čovjek imao ideju da mu se država raspane?

То ме уопште не занима.