Prijava

Ako mi je nešto posebno drago, to je da su ovim ciganima dali poslednji gol na najciganskiji mogući način.

Bokte hhahahahha ovo im se dešava drugu sezonu zaredom hahahhahah

AJAX OSVAJA

Zasluzeno,Barsa se raspala na komade. Pogotovo sto je 3:0 bilo uz dosta srece I jer je kepec mesi izneo tekmu

Prelepo. Još da Ajaks osvoji i ja zadovoljan.

Dobar je Ajax,mislim da ce uci u finala,ali nece Liverpul ispustiti ovo.

Prelepo je ovo bilo ali jos lepse bi bilo gledati liverpula kako iste sezone gubi ligu za jedan bod i finale od ajaxa. Vec zamisljam Klopa kako stavlja Origija, Vajnalduma i Sacirija na klupu a trpa beskorisnog Firmina i Salaha, posle ljudi ponovo kace mimove “football is nothing without origi” ali ovaj put u drugom smislu

Pavkov send their regards

Маестро ♦
Sloboda Frankfurt je vrlo simpaticna ekipica i ja ih licno gotivim, ali objektivno su bezopasni potpuno za svaku iole ozbiljniju ekipu u iole ozbiljnom takmicenju.

није слобода већ јединство/слога

штета што не постоји неки скип бејлис за фудбал па да слушам како храни месија говнима јер уништава свој легаси

недостаје ми анђусов уводник

kako dobra utakmica.ceo tim liverpula je igrao kao da su na konjskim steroidima.alkasander arnold vrhunski bek.nabio je asistencija za ovu sezonu kao da je ofanzivni vezni.de brujne na beku.henderson istrcao polumaraton.mesi je izbacio barselonu.u prvom poluvremenu u kaznenom ima cistu situaciju,on nesto poceo da dribla samog sebe i van dajk je zakaci i kraj.tu da je bio gol bilo bi 1:1 i ne bi se ovi vratili.
ajaksa u gostima igra bolje ako je suditi po realu i juveu.egal tekma veceras.

Ima li kakve sanse da Lovren igra u finalu haha

Da je pravde uzeo bi Ajaks, na kraju krajeva izbacili su Real i Bajern. Pošto pravde teško da ima, uzeće ova crvena govna, najodvratniji tim ikad

tek sad vidim da je ovaj smrdljivi totinhem u poslednjih 10 tekmi 9 puta popusio u gostima.
kapiram da se moraju trpati golovima.jes da je juce bilo,a ne ide 2 dana zaredom golova,ali mislim da ovde hoce.

Реал и јуве су избачени од Ајаха. Институцију је избацио Ливерпул

Dabogda umro fudbal i sve umrlo i svi umrli mi zajedno evo ovog momenta.