Prijava

el ima link,eon mi blokira rts

Kada videh Gejmara večeras, prva pomisao mi je bila super, čovek sa ovakvom frizurom jednostavno ne može da uzme LŠ.

Melkijades daj link

nejmarova frizura treba da se zove mosusno govece

najbolju frizuru ima dimarija.
bajern mi mnogo ide na kurac.

PSG bez Nejmara bi bio gotivna ekipka.
Change my mind.

Isto tako jebiiiiiiii smrdlje Parižanske!
https://www.youtube.com/watch?v=8kPbYAiujjE

ništa im ne možeš, mislim švabama...

inače ispravite me ako grešim, večerašnji rivali su karali kujurinu sa 6 kuraca u poslednje vreme, jedan je u kući iskarao, drugi odveo kurvetinu u goste pa tamo

Ako vam trebaju linkovi ubuduće, imate na total sporteku šta god vas zanima, mahom i nba većinu utakmica.

Бајерн их је одлично затворио у средини, а бекови (поготово Бернат) им нису нешто и ето, чак је и највише шанси ПСЖ-а било из транзиције после грешака играча Бајерна (мада је и Нојер у пар пута вадио ове).... А сад Бајерн још на овај тим додаје Санеа, а и Ернандез ће им се вратити у екипу, ако им остане Тијаго опет могу без проблема да освоје ЛШ....
И сад Лева остаје без Златне лопте јер би иначе француско, холандско и белгијско првенства јако утицала на коначну одлуку....

Mister_NO
PSG bez Nejmara bi bio gotivna ekipka.
Change my mind.

А добро, код њега се већ подразумева да се ваља при сваком контакту, убаци Икардија ту боље.... Овако Ембапе, Ди Марија, тијаго Силва, Маркињос, Навас до скоро и Кавани, сасвим готивна екипа....

какав господин, надам се да је зарадио синоћ ко човек

Dovitljivo nema šta

haha koje budale

inace strsna utakmica sinoc, 4 gola i briljantna pobeda svabije.

Nejmar na tviteru ladno čestitao Bajer Leverkuzenu. Kakav ganci jbt.

Ajde Šerife ajde jebaćemo Klaksvika ajde

Gledam izvlačenje za LŠ. Kakva smejurija od grupe C.

Mada realno, fino su podeljenje grupe. Da ne ispadnu dobri timovi odmah a tipa neki zenit da ide dalje.

Psg prekinuli zbog rasizma

e, bas gledam sad i ima 2 opcije, sto kod nas ne mogu da se prevedu jer nikad nismo bili robovlasnici.

-ako mu reko da je niga - trebao je demba odma da ga zavali u facu sto jede govna bez razloga, umesto sto se svadja
-ako mu reko tipa blak guy, ili se obratio na tako neku foru - e, onaj crnac tamo ili tako nesto, na sta su svi toliko ispizdeli da prekinu utakmicu, cini se da drustvu treba libela da se vrati u normalu jer je otislo u kurac