Prijava

Navodno mu je reko crnac na rumunskom negro tako nesto

U svakom slucaju ja bi oba tima izbacio iz takmicenja i aukurac vise
Mnogo su sportisti generalno umislili da su neki borci za pravdu

Navodno mu je reko crnac na rumunskom negro tako nesto

e da ga jebem onda, jel tolko ne kapira da nije bas ok to da pricas crncima, pa da se zajebe sa rumunskim.
mislim mozemo da jedemo govna kao sta se lozi, al sta se mi lozimo na velikoalbansku zastavu onda? uvek se nadje neko ko ce da ispizdi.
zasrao ga sudija ako je tako.

mogo je demba da oladi doduse ako mu ovaj objasnio da nije hteo da ga drka namerno, nego je jednostavno rumun.

Cini mi se da mu je rekao crni igrac

Bar sudija kaze da je tako rekao

Crnac mu je crnac crnac

Drugi izvori kažu da je u tom ključnom trenutku pola klupe Bašakšehira skočilo da se buni zbog nedosuđenog prekršaja, a da je četvrti sudija rekao glavom Hateganu: "Izbaci crnca".

ako mu reko na rumunskom, a na rumunskom crnac negro (ne znam, lupam) moz se pogresno protumaci jebi ga.
cisto pokusavam da razumem sto tolko ispizdeo igrac. nista drugo ne mogu da razumem.

u jebem ti otvorio sam blic da procitam vest posto nema na drugim sajtovima. necu vise obecavam.

Tako nesto je bilo celte kolko sam ja razumeo
ovi prcali na rumunskom i crnac cuo da ga zovu negro

Nije reko Dembi Bi, nego Pjeru Webou, koji je asistent u Bašakšehiru, a Demba Ba je rešio da isteruje tu crnačku pravdu. Još koja logika kao "da si govorio o belcu ne bi rekao onaj belac tamo". Pa dobro šta i ako ne bi, a realno da je okružen crncima 99% puta bi rekao svako onaj belac tamo, ovom ovde je jedna karakteristika kojom ga lako raspoznaješ od drugih u okruženju to što je CRN.

nista onda, mogu ukapiram sto bi crnac popizdeo. ovaj jadnik ce najebati samo zato sto je rumun.

Neće suditi ni petliće više jbg

onaj bugar tamo nije uvredljivo npr... dokle ovo ide jebeno

Nije reko Dembi Bi, nego Pjeru Webou, koji je asistent u Bašakšehiru, a Demba Ba je rešio da isteruje tu crnačku pravdu. Još koja logika kao "da si govorio o belcu ne bi rekao onaj belac tamo". Pa dobro šta i ako ne bi, a realno da je okružen crncima 99% puta bi rekao svako onaj belac tamo, ovom ovde je jedna karakteristika kojom ga lako raspoznaješ od drugih u okruženju to što je CRN.

pa jebi ga, to kazem, prvo ovi ispizdeli sto misle da ih rumun KKK prca namerno, a onda posle ne znam jel im reko "dobro bre ljudi nisam hteo tako" ili ne, ispalo sranje.
na kraju izasli svi zato sto videli da mogu, bukvalno.
da je reko na engleskom ne bi bilo pizdenja, siguran sam. al ovako otisla vec kola nizbrdo, a demba ne zvuci kao neko ko se urazumljuje logikom (da ne budem rasista, mislim to o svim fudbalerima)

Rekao je ala negru na rumunskom, što se prevodi onaj crnac tamo, uopšte nije uvredljivo sa te osnove na rumunskom koliko sam shvatio, jer oni inače tako oslovljavaju crne ljude

sto je najgore sad ce dvi ovi borci za pravdu da krenu, aaaaaa, pa ne moze ni tako, jeste uvredljivo, kako si mogo da kazes da je crn!
iako nije, nit bi bilo da nisu ispizdeli svi sto rumuni imaju rec za crnca koji su amerikanci do pre 20 god koristili da oslovljavaju crnca a amerikanci bili robovlasnici.

i na kraju rumun najebe. eto ti pravde.

mogo je demba da oladi doduse ako mu ovaj objasnio da nije hteo da ga drka namerno, nego je jednostavno rumun.

pa zar to ne dodje na isto

cudi me samo do sad da milo nije promenio englesko ime zemlje u monteafricanamerican

celt
sto je najgore sad ce dvi ovi borci za pravdu da krenu, aaaaaa, pa ne moze ni tako, jeste uvredljivo, kako si mogo da kazes da je crn!
iako nije, nit bi bilo da nisu ispizdeli svi sto rumuni imaju rec za crnca koji su amerikanci do pre 20 god koristili da oslovljavaju crnca a amerikanci bili robovlasnici.

i na kraju rumun najebe. eto ti pravde.

pa naravno, kad neko kaze sportisti crnjcu da je crnjac bude stavljen na stub srama i svi se zgrazavaju, a kad malo crnce u kongu sljaka od sedme godine u rudniku litijuma za 1 dolar dnevno i kazes nesto protiv toga, to je onda ekonomija, ne razumes ti to

isto i sa zenama, prica se o kvotama zena u parlamentu i o tome dal smes da pReTpOsTaViS neciji pol tako sto ces iskoristiti normalnu zamenicu kao i uvek, umesto da se prica o realnim problemima seksualnog uznemiravanja na poslu ili porodicnog nasilja