Ko poslednji pobednik (112)

  1. Ја сам вероватно задњи који је растао од тих последица, све патуљци иду самном у школу. :)

  2. zdraus...
    đe si jacko, ša mai?

  3. Oooo, šta gde sam ja, tebe nema ima 5,6 dana... :)
    Nema ništa, evo malo odmaram, nisam mogla zaspati... :)

  4. e to depresija kad čovjek ne može zaspati... ili je to samo kod mene :)
    ja bio u rodnom gradu, pa gore nemam net, tako da mala pauza od vuke i nije bila loša

  5. buri, a je l može ipak dres, da zalečim rane od poraza? Ahoy svima, inače. :)

  6. Ma muka... A umorna... Nije depresija, samo nesanica. I danju i noću. :)
    A ti studiraš negde drugde? :)

  7. MOŽE STORMA, NARAVSKI... DOBIJAŠ TORESA KAD STIGNEM I TO MOJ LIČNO, POŠTO IGRA KILAVIJE OD ŠEVČENKA :) AHOJ stormA

    studiram u banjaluci, a iz mrkonjića sam, nekih 60 km daleko... a idem samo jednom u dva mjeseca kući... sledeći put za vaskrs, ako ne budem na svadbe kakave iš'o pošto se narod navalio ženiti ko lud... kontaju ljudi dići pare na svadbi, slatka i te fore :)

  8. Ne bi mi valjda dao Toresov dres, dupe jedno grozno. :'(

  9. bi ako ne proradi, mame mu se naklemegdanišem :) a pride ću ti pokloniti i vilšira... mislim njegov dres lololololo

  10. Daj Vilširov dres, može! A može i Vilšira, taman smo isto godište. :D

  11. Ijao, Storma, no sikiriki! I meni je srce prepuklo na pola više puta sinoć, ja nisam znala ni stranu da odaberem... :/ Bem ti maler...

    Ahahahahahaa, bogami buri, i meni se nešto čini da sam omatorila kad vidim ko sve ide da se potpiše... :)

  12. jacka
    Ijao, Storma, no sikiriki! I meni je srce prepuklo na pola više puta sinoć, ja nisam znala ni stranu da odaberem... :/ Bem ti maler...

    Ja više nemam srca od sinoć. :(

  13. Moje se načelo još prošle godine...

  14. Ma, nema, svaki tim za koji ja navijam nema šanse da nešto osvoji. :'(

  15. Ahahahahahaa, bogami buri, i meni se nešto čini da sam omatorila kad vidim ko sve ide da se potpiše... :)

    jacka, ma sve debili, ne znaju vola štapom u dupe ubosti, a kamoli šta drugo i žene se i udaju...

  16. :čeka da buri potvrdi da donosi Vilšira il' dres mu: :)

  17. donijeću dres, ba... ako sam obećao... :D

  18. Nagledala se i ja takvih... Još i decu kad izrode... Tuga i beda...

    E, a jel može meni baš štucna od Van Persija ili Fabregasa kad se već deli... :)

  19. ne dijeli se, ovaj poklon je bio obećan ako arsenal prođe barsu, al' eto da je bar utješim...

    tebi sledeće sezone...

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.