Ko poslednji pobednik (112)

  1. Ma i sledeće sezone da mi nagaze jedni na druge?! Pa sti normalan, ćeš da se šlognem??? :P :)

  2. normalno da 'oće, tako im suđeno...

  3. бури
    donijeću dres, ba... ako sam obećao... :D

    Jesi, jesi. :DDDD JUPIII!!!

    E, a jel može meni baš štucna od Van Persija ili Fabregasa kad se već deli... :)

    Nemoj njih. Fabregas već glavom u drugoj ekipi, a Van Persi... Ta, volem ja njega, al' mnogo mi jeo živce. :(

  4. Buri, nemoj da angažujem neku batutanerku da vudu lutki u obliku tebe iščupa jezik... :)

  5. Fabregas već glavom u drugoj ekipi

    Pričalo se nešto da ROMAN sprema ponudu lololololo

    Buri, nemoj da angažujem neku batutanerku da vudu lutki u obliku tebe iščupa jezik... :)

    Relno, tvoj problem nije moj jezik, već loš arsenal :)))

  6. Pričalo se nešto da ROMAN sprema ponudu lololololo

    Neće on u Čelsi, no međ' one prdavce katalonske. :(

  7. neko dijeli plusiće opet, a nema komentara... MOLIO BIH GOSPODU DA OSTAVE KOMENTAR KAD OCJENJUJU DEFINICIJE, MAKAR I TIPA ''MAGARČE DALA SAM TI, A TI TAKO...''

  8. NEMAJU ONI LOVE ZA NJEGA...

  9. Al' on kod njih hoće. Ej, kapiten, a juče i na prošloj utakmici izdao svoj klub! :((((( Ako me i Vilšir izda za par godina, definitivno bataljujem fudbal i odlazim u teroriste.

  10. Ma ne pričam ja o igri, neka igraju kako hoće, ali neka NE IGRAJU PROTIV BARSE! TO je moj problem... :(

    Storma, meni Fabregas i dalje kul ako ode u TU DRUGU ekipu i ostalim delovima (naravno ako nije to fuj-plavo) pa mi svejedno treba štucna! :)) A ovaj... ma smiriće se... :)

  11. MA KO NJEGA ŠTA PITA, LOVA JE SVE...

    NEGO IDEM DUČIM IMAM USMENI U PETAK, PA DA REŠAVAM FAKS NA LJETO LOLOLOLOLOLO A ONDA ĆU MOŽDA ZASTALNO DOĆI U NS... I IMAĆEŠ S KIM GLEDATI GRADSKI DERBI...

  12. Која је поента ове игре? Побјеђује онај чији је пост 500-ти?

  13. ma jok, nego dodjes pa tako pises, eto ja volim da pilam drva i preselicu se na romaniju

  14. Супер. Него, видим нешто Чрчи честитају на првој страни теме, док се други буне и говоре да јој је пост био бр. 501...

  15. Facofaco, ti ćeš bidneš sveštenik, viđen čovek u čaršiju, ne te briga za to.

  16. Воздра Буксо. Дубе, не каки :Д

  17. дес каброн!

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.