Prijava

Pa ajd da otvorimo raspravu.

Šta mislite o ovoj našoj i da li ste preslušali predstavnike ostalih zemalja?
Da li će se Dino Merlin izblamirati posle 20 i kusur godina svoje karijere?

evo ja gledala ovu predstavnicu Srbije. Da ne gresim dusu lepo peva ali mi nesto ne deluje sa njom kako treba. Dino vec zivi u blamu posle onog katastrofanog fejs liftinga-gore od toga ne da bude.

IDE DINO!!!
DAJTE PESMU

Prvo, ne verujem da si ti otvorio ovu temu :)

Drugo:

Šta mislite o ovoj našoj i da li ste preslušali predstavnike ostalih zemalja?
Da li će se Dino Merlin izblamirati posle 20 i kusur godina svoje karijere?

Naša je budiboksnama. Blam me i da je gledam, a kamoli slušam. Dino ima ok pesmu, mislim da se neće izblamirati.

Dino ima ok pesmu, mislim da se neće izblamirati.

Ne mislim na pesmu, nego na plasman. Ako ne prođe u finalno veče i ne bude bar u prvih 7-8, to bi za pevača njegovog kalibra bio blam. Jebiga, ipak je to zvezda "od Vardara do Triglava".

Sestre Kovač na lomaču! UA! UA!

Naša će da pobedi, sigurno :)

Dole nepotizam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://img137.imageshack.us/img137/9849/thumbnailphpfilekovache.jpg

Evo mog omaža pesmi, malo sam je preradio....kako vam se čini?

http://www.youtube.com/watch?v=TUGLXOsSctc

Samo nešto. Prvo, naša pesma i pojava je njesra, pesma je sladunjava i bezveze, daleeeeko od širokih evropskih nadmetanja. Drugo, mafija, muzička.
-E Kon, aj ti malo na Eurosong a ?
-Ae bate š'o da ne.

-Brego, aj ti će pišeš sad malo, stavljamo tvoje tri pesme u ODABRANE, nismo nikoga ni pitali, ko ih jebe.
-E ae, meni odgovara.

-E, Kovač, daj ove tvoje ćerkice malo da švrljaju neke partiture a?
-Nikakav problem, imamo deset obrada odma' !

Ukapirali ste poentu. Posle Molitve propadosmo, nije nam uslišena ič.

Istina je to Anchore...a
ali ja sam navijao za matorog kovaca...

madafaka sit
Istina je to Anchore...a
ali ja sam navijao za matorog kovaca...

Imao si izbora :)

Dinova pesma će, po mom skromno mišljenju, proći u finale. A i da ne prođe, zar su se ikada cenili veliki pevači tamo, pa da bude moguće da se "izblamira"?
Ako bi sada Ruslanu trebalo da svrstamo u isti tabor sa Dinom, zbog pobede na Eurosongu, onda je možda i bolje da ne pobedi.

Poslušala sam Dinovu pesmu sada, ali je na mene jači utisak ostavio Jutjub komentar, pa moram sa vama to da podelim

da je domaci jezik, mozdaa bi bila ok,...ovako, nista posebno. ima Dino 100 boljih pesama... Harijeva LEJLA je bolja puno.

Koliko mi je Merlin smešan kad peva na engleskom...:)

Sad sam preslusao Dinovu pesmu pesma ARCI...pojesce ih sve za dorucak...samo ne znam sta znaci ovo sito

Meni je ova Dinova, šta znam, nemam neki prefinjeni muzički ukus, tako da ovo mi deluje pevljivo, a i on čovek ima glas. Ova naša, mi je antipatična, pesma, klasičan popić. VRATITE BEOVIZIJU! GAD DEM IT!

Ova naša mala je sasvim ok za njesra takmičenje kao što je Evrovizija. Ne volim sestre Kovač, ali ova mala lepo peva, nije štancovana, malo je drugačija, to je baš lepo. Nadam se da će je malo lepše obući, one plave čarape su joj bile užasne.

Ova naša pesma izgleda smešno i jadno u odnosu na Dinovu, mislim da Dino prolazi u finale garantovano, a ova naša će doživeti POPUŠAJ!

Meni je ova Dinova pesma nikakva,kapiram da je Eurosong festival lakih nota i da mi se zato ne sviđa,ali opet znala je da se potrefi poneka dobra pesma u ovih 8,9godina što gledam evroviziju...