Prijava

Ispravka, sestru, nemam brata.
A moje mišljenje o Đikiju se odavno zna...

Ništa loše o Đinđiću, al' ako je on najveći čovek koga je Srbija ikad imala, onda u pičku materinu...

Mada ne vidim zasto su godine bitne i detetu od 10 godina i coveku od 40 je vrlo lako da vidi da je u Srbiji tesko sranje

Lepo me nasmeja pa dete od 10 godina ne zna da veže pertle a zna da je u srbiji loše stanje hahaha jebote mene je sramota kad vidim na ovoj temi da neki koji 2003 nisu znali ni slince da obrišu sami sad pametuju o tome ko je i zašto ubio zorana

Ne vidim svrhu rasprave, ako se samo prepirete oko godina i kompetentnosti za ucesce u istoj, stoga bi bilo lepo da se vratimo temi.
Najjaci argument u prilog tome da je Zoran bio medijski prenapumpana licnost je barem po onome sto je do sada izneto to da nije mnogo uradio za te 2 godine koje je proveo na vlasti i da je besmisleno raspravljati o tome sta bi uradio da je ostao duze.
Mora se reci da je on pre svega bio reformator, a za reforme su potrebna ovlascenja i vreme, a on nije imao ni slobodu da sam rukovodi drzavom jer su ga ogranicavali razni koalicioni partneri, mafija, strane sile i razni drugi krugovi moci, kada je pokusao da se obracunama sa njima oni su ga naravno ubili, pa samim tim dolazimo do zakljucka da nije imao ni vremena da izvrsi reforme. Zamislite da imate slikarski talenat ekvivalentan Pikasovom, ali da na raspolaganju imate crnu, ljubicastu i zutu boju i zadatak da za sat vremena nacrtate repliku Gernike, a onda vam posle 15min dodje neko i uzme sliku i krene da vas ubedjuje kako vi nemate pojma da slikate jer slika ninasta ne lici.

Mora se reci da je on pre svega bio reformator, a za reforme su potrebna ovlascenja i vreme, a on nije imao ni slobodu da sam rukovodi drzavom jer su ga ogranicavali razni koalicioni partneri, mafija, strane sile i razni drugi krugovi moci, kada je pokusao da se obracunama sa njima oni su ga naravno ubili, pa samim tim dolazimo do zakljucka da nije imao ni vremena da izvrsi reforme.

e ovako da se razumemo pritisci i ostalo dolazi od bas tih ljudi sa kojima politicari danas saradjuju elem od kojih je nastradao.

Djindjic kao jedan premijer nije bio nikakav reformator sta je on to uradio?
Kao premijer zasluzuje sve pocasti kao i bilo koji pre njega.
Da je medijski naduvan covek jeste i to bas dosta, okusava se da se od njega narai mit da bude novi sveti sava,srpski prosvetitelj,kao da pre njega i posle njega nece biti nista tako dobro kao sto je bilo dok je on bio na vlasti, Da li je?
sta smo tad imali?
Mislim da zavrsim sa besedama...
Toliko ni Tito nije imao pionira znas "ja se toga stidim te crvene knjizice" danas imam plavu i pevam u cast pokojnika koji nije stigao sve da uradi....

Lepo me nasmeja pa dete od 10 godina ne zna da veže pertle a zna da je u srbiji loše stanje hahaha jebote mene je sramota kad vidim na ovoj temi da neki koji 2003 nisu znali ni slince da obrišu sami sad pametuju o tome ko je i zašto ubio zorana

Kako je ovo "zdravo" i nadasve "inteligentno" razmišljanje.
I ti jebeni istoričari... Ko je još video da nešto iz prošlosti možeš da proučavaš ako nisi lično učestvovao u tom događaju??? Nisu bili ni u planu kad se dogodio Prvi svetski rat, a oni pričaju o tome ko je i zašto ubio Franca Ferdinanda! Šta, bre, oni znaju o tome?! Sramota me kad otvorim udžbenik iz istorije. Bitka kod Termopilskog klanca - pffff - ko je to još video?! Da nisu možda tada živeli tamo, a?! Isto tako i sa Điđićem, c, c, c...

A da... Deca sa 10 godina jesu debili, prvenstveno jer su im i roditelji isti takvi (čast retkim izuzecima).

Valsinarb,takvu si glupost izvalio da to nije humano.Pa po tebi bi udžbenici iz istorije sadržali samo poslednjih 50-ak godina,jer su današnji istoričari u najbolju ruku toliko živi.Pa i te ranije događaje je zapisao neki istoričar,po tvojoj logici deca za nekih 60-70 godina ne bi trebali da uče npr o ovoj ekonomskoj krizi.

Kovac odbi u skokovima HAHAHAAHHAHAHAA.

@Kovac90:
Zar ne shvataš da sam bio ironičan?!

Haze,nešto se ne sećam da sam ti se obratio.
Valsinarb,jbg,moja greška :)

Bio mi je čak i simpatičan, nekada pre.
Zamrzeo sam ga i to mnogo , tek kao mrtvog...koliko god to delovalo blesavo.

Mene samo interesuje jedno.
Jel bre Dzankee koj se moj ti mesas, kad je ubijen imo si cirka 8 godina (znam da znate rimu).

Meni nit smrdi nit mirise (nije bilo dovoljno dugo ziv da bi se pokazao), ne volim medijski prenapucane likove kao sto je Djindja,Gadafi, Obama, ucesnici farme itt.

Ripli, Sloba nije prodavao državne firme zato što to nije popularno, al ih je zato na finjaka sjebavao, izvlačeći pare za svoju i ženinu bratiju...Đinđić je prodavao uprkos tome što je to nepopularan potez, ali onakva država ta preduzeća nije mogla da oporavi, jedino rešenje je bila privatizacija. Druga stvar što su pogrešni ljudi bili zaduživani za te prodaje sprovode u delo pa su se nakrali.

Milošević je ostao dosledan svojim principima

kojim bre principima? Čovek koji je ubačen na vlast da bi rasparčao Jugoslaviju i priveo je Zapadu igrajući na kartu nacionalizma , da bi se kasnije toliko uživeo u ulogu, da je pustio da mu bombarduju zemlju, ne bi li ostao na vlasti...

Mrzeti Đinđića zato što je posle smrti poslao prenapumpana ličnost je imbecilno. Stvarno ne mogu da shvatim da to neko pomisli, a kamoli da napiše.

Mrzeti Đinđića zato što je posle smrti poslao prenapumpana ličnost je imbecilno. Stvarno ne mogu da shvatim da to neko pomisli, a kamoli da napiše.

Bravo.

Jbg...ja sam ga namrz'o zato što se povodom njegove smrti srušio i neki moj svet. Zato danas i živim u ovoj pizdi materini, u Srbiju idem jednom u godinu i po, itd, itd...

A uopšte nisam imao veze ni sa SPS ni sa Slobodanom, vo vremja ono...samo sam nekad bio u nekakvoj uniformi i ratovao. To je sve što sam radio. Nisam se tada obogatio(naprotiv, osiromašio sam), nisam bio u talovima, milionima, kamionima i avionima. Ali eto, smrt Đinđića je sjebala mene ali i skoro sve moje drugove.

OK, znam da ni njemu nije drago što je mrtav, al' eto. :-)

Mrzeti Đinđića zato što je posle smrti poslao prenapumpana ličnost je imbecilno. Stvarno ne mogu da shvatim da to neko pomisli, a kamoli da napiše.

Svašta ko je ovde rekao da mrzi zokija ja samo kažem da je prepunpan i ranije sam na sajtu govorio da je glupo govoriti o njemu kao o mesiji samo zato što je pandrknuo od nečijeg metka
Što se tiče ove banetove teorije o istoriji,istorija jeste vrlo nepouzdana nauka iz jednog prostog razloga istoriju pišu pobednici da su drugi ljudi danas na vlasti sumnjam da bi se svake godine dizala javnost oko ovoga žao mi je zorana isto ko što mi je žao svakog drugog čoveka koji umre na taj način al to ne znači da ću ga dizati u nebesa samo zato što ga mediji dižu u nebesa

Lepo me nasmeja pa dete od 10 godina ne zna da veže pertle a zna da je u srbiji loše stanje hahaha jebote mene je sramota kad vidim na ovoj temi da neki koji 2003 nisu znali ni slince da obrišu sami sad pametuju o tome ko je i zašto ubio zorana

Upravo.

Kako je ovo "zdravo" i nadasve "inteligentno" razmišljanje.
I ti jebeni istoričari... Ko je još video da nešto iz prošlosti možeš da proučavaš ako nisi lično učestvovao u tom događaju??? Nisu bili ni u planu kad se dogodio Prvi svetski rat, a oni pričaju o tome ko je i zašto ubio Franca Ferdinanda! Šta, bre, oni znaju o tome?! Sramota me kad otvorim udžbenik iz istorije. Bitka kod Termopilskog klanca - pffff - ko je to još video?! Da nisu možda tada živeli tamo, a?! Isto tako i sa Điđićem, c, c, c...

A da... Deca sa 10 godina jesu debili, prvenstveno jer su im i roditelji isti takvi (čast retkim izuzecima).

E ovo mi je za transfer blama.
Čoveče kapiraš li ti da dete od 10 godina NE MOŽE da ima izgrađen politički stav?! Da dete od 10 godina ne može da proceni šta bi neko uradio i kako bi to isto uradio?! Da li kapiraš da je istorija nauka o onome ŠTO SE DESILO, a ne o onome što se MOGLO desiti (mada ni to nije pouzdano, jer istoriju pišu pobednici, al' 'ajde)?! Da li kapiraš da dete od 10 godina NE MOŽE da zna šta je dobro za neku državu?: Dete od 10 godina NEMA nikakvo životno iskustvo. O tome se radi!!!

Stvarno misliš da je Sloba rasparč'o Jugoslaviju?!

Čoveče kapiraš li ti da dete od 10 godina NE MOŽE da ima izgrađen politički stav?! Da dete od 10 godina ne može da proceni šta bi neko uradio i kako bi to isto uradio?! Da li kapiraš da je istorija nauka o onome ŠTO SE DESILO, a ne o onome što se MOGLO desiti (mada ni to nije pouzdano, jer istoriju pišu pobednici, al' 'ajde)?! Da li kapiraš da dete od 10 godina NE MOŽE da zna šta je dobro za neku državu?: Dete od 10 godina NEMA nikakvo životno iskustvo. O tome se radi!!!

Znači Džanki se za džabe trpao ovde lol

Znači Džanki se za džabe trpao ovde lol

To sam mu i rekao danas na četu.

Dete od 10 godina može da ima svoj politički stav, ali za to postoji jedna roditeljska da ga izbaci iz tog stava i vrati na pravi put. :P

Eeeee, da ju je onaj Rastko Pocesta na vreme dobio, danas bi on bio dečko za primer.