Kako izgleda u realnosti (slika)

  1. na cije? GM ako meni pricas ovo stvarno nisam ukapirala;)

  2. Kuku, crni Wicked, pa ti još i radiš sutra :)))). Vala baš si laf!

  3. euglena je nesto napisala u vezi ociju, al ne znam dal je mislila na ono sto sam ja napisao.

  4. Nisam ja laf koliki sam bio. Euglenice, mene je ustvari u skorije vreme najviše oduševila jedna riba koja je ostala sa nama u petak uveče do pola 5 u gradu iako radi subotu od 7 u jednom selu pored grada. Kad sam video da riba ima muda za to, onda sam joj otvoreno priznao da je kralj.

  5. e sad sam razumela. Hvala, GM, na objasnjenju. Krenula sam da spavam pa me Wicked zadrzao svojim striptizom;))

  6. GM, nisam, to sam napisala kao propratno objašnjenje što sam stavila sliku sa cvidžama :)

  7. @euglena
    A sad je na profilu i ova bez cvidža? Baš mi se svidža :)))

  8. OK, zajebah se. Spava mi se, i kucam na sto strana...

  9. Hvala, Predražinjo :), al' ima da je maknem uskoro :). Ljuti se Mr.Moon kad promenim zelenu devojku :)

  10. nemoj da je menjaš života ti, ja pre nego da zaspim ostavim uključen monitor i gledam u tvoj avatar, i tako se najlepše uspavam, ko da si pored mene :-)

  11. Mislim da je već vreme.

  12. Ahahahaha, Lijo, legendo!

    EDIT: I ja mislim, Thunder :)

  13. Divno! Znači dogovoreno onda?

  14. Eeej, pa kako sad Zelena?

  15. http://api.ning.com/files/R809LUD4ZHQuyA0qMDmqyRAF9F0FNRSSgR2xArKWJ7885NnWKV7-jOCQw6Fo4z50-W0mlGjY0JugNX3efB5m78LYF5Sns6/101_0235.jpg
    Celt, kristina i ja

  16. Ipak je vreme da se organizuje takmičenje za miss sajta. :D Zato, Zelena, vrći sliku!

  17. ja mislim da lelina slika definitivno nema konkurenciju prilikom izbora za mis

  18. A, ne, Thunder :). Ja ovde živim od svog "umnog" rada :)))

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.