Otakuova zen bašta

  1. Ma ne nego on je imao nesreću sa ženama, u barem tri filma on se skoro venčao sa devojkom koju je navatao, a onda se ona ili otkrila da je izdajica ili su ih izrešetali ludi naučnici na svadbenom putu...

    Pa posle toga i ti ne želih da se preterano vezuješ...

  2. Predpostavljam da si u pravu. Ali ja bih svejedno probao nešto sa Manipeni na njegovom mestu ;)

  3. Ovih dana opsednuta pravljenjem zen baste ...
    Majstorski uvod Otaku, zaista.

  4. Ло кје сенте ла мухер...

  5. Stvarno JTU?
    TU konoses Bijonse?

  6. Ђо не коноско Бијонсе...

  7. Namera ove teme je da ti mene,iliti nas zbunis i uspelo ti je!! jer da ova tema nema nameru nebi je ni bilo,a svaka tema mora imati nameru,nameru sam vec rekao tako da namera nema potrebe biti izgovorena...ja nameravam da prestanem da pisem,ali namera da to ucinim ne moze da mi uspe,jer ja kad nameravam da kenjam kao sada onda mi ta namera i uspe!!! u nameri da vi mislite da sam idiot,tj da dobijete nameru da mi namerno kazete da sam idiot!!!

  8. Winstone...
    Ovim svojim postom, ti negiraš svoju sopstvenu prirodu.

  9. A ja se ponavljam...
    Vidi, Winstone, samo budi svoj. Evo na primer, vidi šta je postavio Sin Sutrašnjice.
    Evo šta me zanima: ako mi opišeš ukus cigara, hoće li to biti dovoljno opravdanje za rak pluća?

  10. ukus cigara nije tako poseban...ja volim cigare zato sto mnogo prija posle necega kao sto je rucak,ili je veoma dobra uz kafu!!! cak sta vise savrsen je ukus

  11. Shvatam... ja spavam.

  12. Ja sam ti ko zvonce: ako me malko čukneš, ispustiću jedno "ping".
    Kao sad.
    Ako me čukneš sa nekom maljčinom, tipa "Ima li život smisao?", onda ću verovatno da puknem od udarca.
    Ali to si znao i ranije, samo nisi bio svestan toga :).

  13. hahahahahaha čuk,čuk

  14. rasprsnuo sam se, život ti je kao supa od govana, moraš da ga jedeš inače bi umro, a znaš da ti se gadi, a i ponovo ćeš umreti ako budeš previše jeo...

  15. Nikako ne mogu da se složim da je život kao supa od govana...

  16. Dobro ima tu i poneka kriška dobrog hleba, al' moraš mnogo muljati u toj supi da bi ga našao.

  17. Ne slažem se i dalje:D

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.