Kvaksonska loža - Moćne patke

  1. Što zajebavaš učitelju, zar Melburn nije izmišljeno ostrvo u bajkama braće Grim?

  2. Ovo je garant slikano negde u Borči...

  3. У ово је мрачно донекле, тврдо, свиђа ми се баш!! +222 Баш је брзо брате, који је темпо? :D

    Tempo je 160. E, nekad se radilo tako tvrdo, sad sa godinama sve mekse i mekse :)

  4. aaaa, jebeš me ćoravog...ovo je bre antena tv palme plus...

  5. Ima NIdzo na prethodnoj strani linak neke stare pesme.

  6. Otkud Avalski toranj u Borči?

  7. auuu...ko će sad da traži sve postove da obriše...

  8. Pogledaću Jez. Ćao Maro.

  9. Djes' Maro. E, ono sam ja vidjao po Vojvodini, samo ima propeler neki gore.

  10. Des Mardž! :) Malo sam ti dirala čoveka, nadam se da se ne ljutiš...on se nije ljutio.. :)

  11. Ma bre Jezivi, jasno je da je Borča u pitanju, eno tamo levo okretnica devedespetice!

  12. Hahaha kapiten, obozavam te, majke mi!!! :)

    :P

    Него, оно јесте Мелбурн. Капија Триглавског хорора.
    Ево још једне знаменитости, овај пут Јапана у блиској будућности!
    http://1.bp.blogspot.com/_NpINLHeo8rM/RptohVQalaI/AAAAAAAADUI/-aXr0vSk3YY/s400/Japanese+sewers+%2810%29.jpg

  13. evo sestro,pravila sa ćaletom kavez,uzeo neke golubove lepezane,radila cirkularom,do sada držala aku odvijač,dobar kavez će da bude.tatin sin marija u radionici,dok tatina uspavana lepotica jovan drema.

  14. A jel mogu ja malo da vam se prišljamčim u ovoj bleji?

  15. Japan? Ne vidim da išta zrači...

  16. prišlljamči se slobodnolololO!

  17. Slobodno Nato, Betmen voli da je međ' ženama! :)

  18. a,žena sa cirkularom zna da bude opasna,lololo

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.