Kvaksonska loža - Moćne patke

  1. Nisam se ni ja prijavio za okupljanje. Sve preko 10 ljudi smatram guzvom. Do 10 mogu da podnesem.

  2. Nemam fejz, zato i ne znam. Nema veze, na tavanu je ionako mrak, ja se neću buniti. :)

  3. izuzetno je bitno da se razumemo lololo!

  4. .pa izmedju ostalog i to da igras za partizan :)

    Ахахахаха, још ми реци да сам играо фудбал за глодаре и убићу се! :))

  5. Ne znam ni sta bih uopste pricala sa onoliko ljudi na velikom okupljanju, a pri tom sa njima ovde nisam ni slovo razmenila.

    +111111

    Kako bi rekao dr Protić, "ne volim da upoznajem ljude koje ne poznajem!" :)

  6. Ја и Џони морамо да одемо. Договорили смо се. :) Хаос ће да буде. Преко 20 људи.

  7. Kad je meni izgled bio bitan, ako ima alkohola?? :))

  8. na tavanu je ionako mrak, ja se neću buniti. :)

    mudro zboriš glassena lololo!
    http://www.stlukeseastchester.org/graphics/candles120.jpg

  9. Ja sam vise za varijantu da se okupimo mi koji se ovde vec orodismo ;) Ne znam ni sta bih uopste pricala sa onoliko ljudi na velikom okupljanju, a pri tom sa njima ovde nisam ni slovo razmenila.

    Kako bi rekao dr Protić, "ne volim da upoznajem ljude koje ne poznajem!" :)

    Sto volim kad ne moram nista da pisem nego da samo potvrdno klimam glavom :)

  10. Džabe učitelju svi ti ljudi, teško se stigne i sa troje popričati normalno, a kamoli sa 20. :)

  11. Битно је да се прже топови. :) За остало ћемо лако!

    Djoni prvo mora da dobije moju dozvolu za to

    оллололоол разумем! Верујем да ћеш му дозволити одсуство један дан :))

  12. odem na pola sahata da režem daske i o''ma' neki pičvajz,lololo!

  13. Ma nije meni zbog fizike, već zbog onog vinjaka... :)

  14. vinjak je u kompleju sa daljincem kod moi:)zna seja,to je dogovor od pre neki dan:)

  15. Znači lag'o me je, baraba?!

  16. Odo' da spremam rucak. Uzdravlje.

  17. staklena,ne znam da l' ti je obećao kule i vinjake,no vinjak zaplenih pre par dana,mada ako bude neko okupljanje na ćošetu,ću se otvorim:)

  18. Znam staklo, no ne bi bas bilo ugodno da je neki akrep.... ;))))

    Ma gdi znam u mraku...uostalom, ni on ne zna za mene. :D

  19. Obeć'o mi vinjake razne, al' vidim ja da od toga ič nema! Moraću tebe da muvam, ne vredi. Ne može se čovek više ni pristojno napiti. :)

  20. ne može staklena.čudno je to sa vinjačićima.ko ima njak,ima moć,lololo!

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.