Kvaksonska loža - Moćne patke

  1. pa i ja ponekad sanjam neke vukajlijaše... a i mene su sanjali neki...

  2. ne pitaj sejo,ne pitaj,lololo!

  3. znači prsli smo svi,hahahah

  4. žene te spopadale? e to samo pokazuje koliko je muški rod otišo u kurac, da se tako vulgarno izrazim

  5. možda jer me spopala jedna na finjaka pre neki dan,ko zna,ma...

  6. imam par takvih priča još od srednje sejo.jedna mi i pesmu napisala i iskomponirala.

  7. ma,sve to meni zabavno,mada su me zezali dupe mi pomerali za tu komponjerku:)

  8. imam jbt,tu je u nekoj knjizi,lololo

  9. boli te pedu

    КУКУ, од чега??! :)

  10. e,bre buki,al' si bukvaljist',lololo

  11. Cak smo drugarica i ja pre par godina ubedjivale neke ljude da budemo zajedno kada nam se cefne. Primili se ljudi strasno, narocito muskarci lolololo

    ista priča.smarao me neki lik u bejsmentu za 5 medalja.on je kao moj anđeo čuvar i alfa mužjak,nisam mogla da se otresem bolesnika.i onda rekla da imam dečka,a i devojku-drugaricu pored mene i kao-ljubomorna je,pali.i on-ma nema veze,kako ti kažeš,ja pišem knjigu,pronašao sam te u liku...i ode u šanac...

  12. Мари баш сад гледам. Ти познајеш дебелог Алекса из БПМ-а?

  13. mene i cimerku bivšu jedan lik zvao u trojku,al' sam se isprdala dobro,hahahha.onako,usput,ispred plastika.

  14. Ти познајеш дебелог Алекса из БПМ-а?

    bili džumle pre jedno dva meseca u energiji i kod nekog drugara pre.ti ga znadeš?

  15. Да баш добро. Ја, он и још 2 другара смо отворили овај лејбл Тренс Сквод Рикордингз.

  16. ja ga znam sa te dve večeri sa drugarima.kulj za lejbel buki:)

  17. :) Ју сим соу мистик. Маниак гот ју прити дем гуд. :)

  18. Ју сим соу мистик. Маниак гот ју прити дем гуд. :)

    kaj,kaj buki?cirkular me izmorija,ne zameri,majstorišem od jutra:)

  19. Нисам.... Још. ;) Не волим ја иза завесе, искључиво у кревету лоЛОЛОЛОлоЛОЛОлоЛОЛО

  20. sestra večerala,lololo,tu je,ne bojte se:)

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.