Kvaksonska loža - Moćne patke

  1. niko?
    onda...qnoć svima...

  2. Ајде ако има неког сад док Ела и Мари нису ту, да причамо мало и ми, а не само оне лололо

  3. Ima li ko hamburgeerr, imal piveee?

  4. ja nemam ni burger ni pivu... ne ide jedno bez drugog, a pivo ne smem dok se žena ne porodi :)

  5. Ja nešto ne pijem pivo a nema burger ali imam kafu i cigare a to mi je najkulje imati u ovo vreme.
    Des Bruce. Kad će bre mali blejač ili blejačica više? Ubismo se svi čekajući ;)))))

  6. Ја био и до Мека, мислио сам да спаваш Џонсоне, хтео сам да те исцимам на блеју јутарњу. :) Ја био, најео се, напојио се, сад отворио Старопрамен и ролам буксну. :)

  7. U bre pa ti si bio vredan od jutros...Jesi još bolestan il' te pustilo?

  8. Пустило, ево већ се много боље осећам. Јебо сам му кеву са букснама и фервексима синоћ, морало је да попусти. :)

  9. Ma nije to od ferveksa ništa pustilo, nego od buksne.
    Idem do Cara na kafu. Oćemo popodne, predveče da zablejimo malo u kraju?

  10. Може, поздрави Цара, па се јави после.

  11. Važi. Zovem kasnije....Pozdraviću Carinja

  12. Bux, pozdravio te Car. Plan mi je malo izmenjen, pa ne znam kada ću doći nazad u kraj, ali čim dođem zovem te na bleju malo....

  13. Gde ste braco blejaci.

  14. Evo, brate, bleji se. Bio vredan od jutros, frizirao sam ogradu, sad pivcugom lecim ogrebotine. Kod tebe?

  15. frizirao sam ogradu

    Ja bi odsekao sebi prst, sto posto.
    Ali gotivim da čistim sneg, tako da sam zimi koristan .)

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.