Kvaksonska loža - Moćne patke

  1. Buksno, ogovarali smo te. Cim se pomenula neka lopata, ti zapalio :)
    Lecis li se necim danas? Ja sam juce trosio pelindzer na veliko, danas se smirujem pivom.

  2. ma sinoć bio kod ortaka na ''po jednu'':), pa zapili kasnije u kafanu...žao me 15 evreja bratiću...

  3. Чисто да видим шта радите, пре него што се запутим на Маракану! Јесте живи?

  4. Lecis li se necim danas?

    u mom slučaju, klint se istvudom izbija:)

  5. ideš u HRAM FUDBALA????
    ajoj, nijesam bio 10 godina tamo bratiću....:(

  6. Ako si se lepo proveo, jebes pare. Sjebem i ja sve sto imam za dan, sutradan razmisljam o tome kakav sam konj 5 minuta, ali se onda setim kako je dobro bilo i onda me stoli bojko. Uzmem pivce i kuliram. Najsrecniji sam kad nemam para. Kad ih imam, samo razmisljam na sta da ih potrosim. Ovako, mozak na ispasu, prs' u uvo i blejaaaaa.

  7. Ako si se lepo proveo, jebes pare.

    za te pare mogao sam i da jebem nešto, manje bi mi bilo žao:)

  8. Нисам ни ја дуго. Има 2 месеца сигурно, био сам активнији на гостовањима. Ал' данас против Чуке, да видимо како то изгледа пред дерби.

  9. Des' Buks. 'Ocemo im dati bar 4, odigrao sam 4+ navijacki onako. Jos citam da ce Zuti da izvede rezervni tim, momci moraju da grizu. Nego, kakav si danas?

  10. za te pare mogao sam i da jebem nešto, manje bi mi bilo žao:)

    KO je video vajde od toga...Alkohol te duze drzi.

  11. odoh u kladionicu..osećam neki dobitak...odavno nisam imao sličan osećaj...vozdra!

  12. 'Ajd' brate, sa srecom.
    Ola Ella :)

  13. Vreme je za rucak. Pozdrav!

  14. eve i mene opet,ela sejoooo!

  15. opet,sejo,da poharamo ćoškove!

  16. Da vam pomognem u skidanju paučine...

  17. Eh, smorio sam se načisto, sad sam kod babe, sreća pa ima laptop i net, da blejim.

  18. hehhe,moderna bakica:)
    jao,ja se pakujem,ručala,elekricirana i ne stigoh opet niš.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.