Kvaksonska loža - Moćne patke

  1. Ja ću prva uz merdevine, jer znam put. Ne obraćaj pažnju na to što sam u suknji. :trep:

  2. Vidiš ti Maro kako smo ignorisani...

  3. ajde, lead the way (mada sam bio ja tamo ihahaj puta)
    :drži merdevine:

  4. ja vidim da je bolje da odem matriks.
    :po sačmaru:
    lolololo

  5. :po sačmaru:

    ej glassena, nešto me libo čkami, ae drugi dan, leba ti:)
    :miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiig:

  6. Ahahahahaha Mardžori, pa jeste li tražili ječma ili niste? Mojne sad da zajebavate! :D
    :zadiže suknju i pentra se:

  7. Ne valja sačmara, zar i tebe moram da učim? :uzima bazuku:

  8. :spušta suknju i podiže hupahopke uz besan pogled:

  9. :pali cirkular:
    za svaki slučaj!

  10. NEMA JEČMA! Eto, ne dam sad. Ni ječam! :))

  11. i am a lover,with a gun.
    :)

  12. Ječam čuvaš na tavanu? :fejspalmčina: Pa za čega ti služi onaj ormarić u kuhinji?

  13. Matrikse, to je metafora! :)

  14. KHM, na donjoj polici se obično nalazi džak...

  15. Ma ja to zbog treninga translocirala gore, da se češće pentram..vi'š kako sam zategla gluteuse od tad! :)

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.