Prijava

Није дупли. Замисли колико ретардирано судство треба да буде, када судија ПРИЗНА да је неко пример? Па могао је да примени Душанов законик онда боље. Судија требад а суди по закону, и правично, легитимно, а не да одлучује ко ће да буде пример другима, а ко не. ТО закон одређује, сам по себи.

Направио је срање, пребио је пандура, али 10 година је превише.

Ево Јано још мало о навијачима: Српском навијачу избију око Белгији, кад је играно Андерлехт- Партизан, и НИКО од званичника се није огласио. Напала га је хорда јебених наркомана, и уличара, одвалили га од батина, и све што су му рекли је било: Ниси требао да идеш тим путем.

када судија ПРИЗНА да је неко пример?

Прво то, па онда и пресуда Гробарима по СЛОБОДНОМ СУДИЈСКОМ УВЕРЕЊУ. Другим речима, јебе јој се што нису криви, ето им свима по 40 година.

Pablo duboko ti se izvinjavam zbog stamparske greske napravljene u brzini. Shvatam nazalost da zbog jedne greske moja inteligencija krece u sunovrat. Te ti predlazem da se ne nerviras zbog mojih stavova jer je evidentno da sam glupa i neinteligentna.
I da pablo sreca po ovu drzavu, nevidjena sreca, jeste sto si ti vrlo slican urosu (nagadjam) ne nikada neces grejati istu stolicu kao sudija koji je osudio urosa.
Kovace90 ja ne vidim razlog zasto bi lepse iskazivala moje stavove, Smatram da to radim sasvim pristojno i opisno :)

Pablo,kakve veze ima to što sam te pitao za Prelića i ovo što sam te kao opomenuo?Samo sam hteo da ti skrenem pažnju da skrećeš sa teme.

Pablo duboko ti se izvinjavam zbog stamparske greske napravljene u brzini. Shvatam nazalost da zbog jedne greske moja inteligencija krece u sunovrat. Te ti predlazem da se ne nerviras zbog mojih stavova jer je evidentno da sam glupa i neinteligentna.

lololo

Jano,možeš da iskažeš svoje stavove bez napada na stavove drugih.

Kakva bre pravda? Gurnuti čoveku baklju u usta i onda tražiti pravdu?!

Jano,možeš da iskažeš svoje stavove bez napada na stavove drugih.

slusaj ako je to neciji stav i ako se kosi sa drugim ma kakav god on bio to je stav nekog drugog i ti su mos da se jebes... dzaba

Samo sam hteo da ti skrenem pažnju da skrećeš sa teme.

Током целе расправе се прича пореди са оним пандуром, а ти сад нашао мене да опомињеш.

Јано, по тој твојој брзини се види да немаш ама баш никакве представе о чему говориш, него је вероватно неко некад у твојој близини причао о томе, па си научила све напамет и брже боље да не заборавиш дошла овде то да напишеш. Тако се чини. Али нека, свако има право на своје мишљење и за разлику од тебе, ја твоје мишљење ценим. Колико год оно било повучено из медија.

Gurnuti čoveku baklju u usta i onda tražiti pravdu?!

Царе, мало прочиташ претходне постове, судске извештаје, извештаје вештака, па онда пишеш.

Ti prednjačiš u tim poređenjima.I zajebi malo taj kurčeviti stav.

Kakva bre pravda? Gurnuti čoveku baklju u usta i onda tražiti pravdu?!

za sve prekrsaje treba traziti pravo i ne zavisno sudjenje sto u nasoj srbiji nije moguce..

I zajebi malo taj kurčeviti stav.

Ок, извини, нисам знао да си пуцач. Наравно да предњачим у поређењима, кад се ту најбоље види колика је неправда у питању.

Pazi,po meni svako suđenje treba posmatrati odvojeno od suđenja iole slične vrste.Na primer:dogodi se ubistvo,lik dobije tipa 8 godina,i nakon toga se dogodi isto ubistvo u istim okolnostima.Da li po tebi i ovaj drugi treba da dobije 8 godina samo zato što je i ovaj prvi?Po tome,jedna greška u izricanju kazne bi postala smernica za sva ostala suđenja,što naravno ne valja.

Moja brzina je posledica moga brzog mozga
Ja imam dovoljno godina da sama formiram stoje misljenje i na svu srecu smatram ga ispravnim. Iako mozda sa tvoje tacke gledista nije.
Meni je u celoj ovoj raspravi samo drago, posto dragi nam Pablo zna sve, sto je Urosu fino u zatvoru. Sto ga vole i postuju. Sto je on imao jedini muda da bije pandura, tamo je sigurno kralj! Daju mu svoj evrokremic da pojede za veceru.
Tako da ljudi bitno je da je ukiju dobro. A kad izadje Pablo ce da napravi video klip kako se rukuje i mazi sa Urostem, pustiti na jutjub. I mi cemo svi da vidimo KAKAV JE UROS KRALJ! MA CAR! JEBOTEEEEEE ALEEE ALEEE.
Zabole me Tukidid, mali je glavonozac i verujem da nista u zivotu nece slavnije uraditi od ovog tako da ja smatram da je ova rasprava izlisna

Значи Јано поента овог твог последњег поста је наравно:

Уроше издржи па их опет пржи:))??

Sto ga vole i postuju. Sto je on imao jedini muda da bije pandura, tamo je sigurno kralj! Daju mu svoj evrokremic da pojede za veceru.

Хахахахахаха до јаја! Насмејала си ме фино. Не мазим се са ''Укијем'', али како хоћеш, мени свеједно. :) И Млађану је вероватно лепо у затвору. Хоће то кад жандар из интервентне заглави робију. Верујем да га више не боли гуза. Прође после неког времена хехехе. С'обзиром да си отишла тотално ван теме, нећу више трошити тастатуру да одговарам на твоје глупости. Поздрав.

Apsolutno Hugo. Apsolutli :)))
Rekla bi ja Pablo aj malo ti przi.. :)))) ali evidentno je da je malo ljudi i mudonja poput Urosa. Pablo mora da ostane ovde na forumima da siri istinu o svom licnom Isusu. Ko Sv.Petar. :)
odjava i kraj :)

Meni samo nije jasno što ne iskulirate ovu provokatorku? Vidi se da joj je jasna namera na isprovocira banove ovde...