Prijava

super je to da hoćemo da pomognemo japančiće koji su nama silne neke donacije dali, ali - koliko gladne dece ima u srbiji? možemo da im damo moralnu pomoć, ili pomoć u nekom materijalu ili stručnjacima (pošto jelte, poznato je da je japan tehnološki nazadan), ali jebote da šaljemo pare državi koja je na trećem mestu na svetu po bruto nacionalnom dohotku?!?!?! aman!

Моје мишљење је да ће ово њима само помоћи - ако погледамо продуктивност просечног Јапанца - колика ће тек бити кад му израсту још две руке од радијације? А нама да израсту још две руке ми би смо били срећни јер можемо да узмемо још два пива одједном...

ЕДИТ:

ali - koliko gladne dece ima u srbiji?

АМИН + и *

Malo mi sto me oni promoteri jure po ulici da mi prodaju cestitku za 100 dinara, sad me jos i po netu vijaju, samo jos da pocnem da ih sanjam i to je to.

Да ли је ико од вас икада помогао некоме у Србији? На било који начин?
Нпр. ја увек дајем старе ствари, накупим и однесем. Јбг, нисам нешто имућна па да могу нове да купујем.

И понекад дам неком просјаку али ако баш видим да је измучен а не они стари преваранти.

И зашто да не пошаљем ту поруку? Мени тих 50 дин. не значи ништа а можда, нека буде само можда, ће њима на неки начин да допринесе.

Slazem se sa lemajom, realno njima treba samo molarana pomoc i da im treba neka finansijaska, mi je nemamo.

Ajd na stranu to. Ja prosto ne mogu da verujem da se za svo ovo vreme nije desila nijedna kradja. Pojedinci poceli da skupljaju zalihe, kad im je vlada rekla da nije potrebno, prestali.
Japan, mala zemlja, mali ljudi, male masine a najjaci su.

Lepo reče lemaja.

Niko da im ne da ni prebijene pare, bolje će se izboriti sa mukom nego da si Srbima dao ne znam koje bogatstvo. Bogatiji su od nas u mnogo većem smislu.

Ja sam cuo da su je vec uzeto 100 miliona dolara za sredjivanje, ipak ce im trebati para. I oni ovim pokazuju da nisu mali, vec velii ljudi. Ja sam za Kraljevo poslao i sms i zvao ono cudo na RTS-u kada je bilo. Meni nije bitna naicalnost osobe koja je u opasnosti, zivot je zivot.

Lemaja- pare se daju Japanskom crvneom krstu. Oni ce valjda znati sta da rade sa tim.

Ja sam poslao 2 poruke , i takođe se nadam da naši to nisu tutnuli u džep...

Saosećam sa Japanskim narodom, ali tu se sve završava što se mene tiče.

Dakle, ma koliko plitak bio, džep mi ostaje netaknut...

Ajoj Džaftara, tebi ništa ne znači 50 dinara, a nekome će doprineti...Veruj mi njima će tvojih 50 dinara doprineti jedno 1.000.000x manje...

да купују гајгерове нројаче

Hehe, ja imam jedan već par godina, kupio ga na vojnom otpadu iz zajebancije... Samo nema sondu pa je neupotrebljiv... Mada nabaviću je :žmir pogled ko na avataru:

I što hoću već dugo da kažem a nemam kome, ni kod nas nije bilo pljački posle zemljotresa, eto i mi smo neki kurčevi moralisti, i mi smo kul!

Japanci su kul, ovih dana ću im nešto uplatiti, komponovao sam neku muziku inspirisan svim tim, ono jebem li ga...

A što se nas tiče... Upravu su svi koji kažu, nemojte stvarno ništa uplaćivati ako niste svojima prvo pomogli - manje je moralno nego da ništa ne uplatite.

Ajoj Džaftara, tebi ništa ne znači 50 dinara, a nekome će doprineti...Veruj mi njima će tvojih 50 dinara doprineti jedno 1.000.000x manje...

Управо сам зато и написала овако:

Мени тих 50 дин. не значи ништа а можда, нека буде само можда, ће њима на неки начин да допринесе.

Капираш?
Битно је да чим се покрене нека тема, а да није везана за Србију, одмах почиње прича - А Сррррбииија, ааа нааашааа децаааа....

Ne bi me čudilo da za jedno 5 godina dobijem razglednicu iz Japana, gde mi se narod Japana zahvaljuje na donaciji. Jebiga, takvi su oni. Taj sanirani auto-put je dovoljno rekao o njima za sva vremena.

I verujem da će sanirati tu nuklearku, jer da se to desilo bilo gde u svetu, svi bi mi "pištali" već uveliko.

super je to da hoćemo da pomognemo japančiće koji su nama silne neke donacije dali, ali - koliko gladne dece ima u srbiji? možemo da im damo moralnu pomoć, ili pomoć u nekom materijalu ili stručnjacima (pošto jelte, poznato je da je japan tehnološki nazadan), ali jebote da šaljemo pare državi koja je na trećem mestu na svetu po bruto nacionalnom dohotku?!?!?! aman!

AMIN.
Ajde bre ne serite.90 posto vas boli kurcina za rodjenu zemlju ali zato ajmo svi da pomognemo japanu AJDE SAD SVE DA PRODAMO I SVE PARE U JAPAN gde je bre logika da jedna ojadjena zemlja poput Srbije salje pomoc Japanu oooooooooooo jebem ti nas mentalitet zato nam i zemlja propada.solidarisem se sa Japanom ali ideja o pomaganju je krajnje idiotska.

90 posto vas boli kurcina za rodjenu zemlju ali zato ajmo svi da pomognemo japanu AJDE SAD SVE DA PRODAMO I SVE PARE U JAPAN gde je bre logika da jedna ojadjena zemlja poput Srbije salje pomoc Japanu oooooooooooo jebem ti nas mentalitet zato nam i zemlja propada.

Земља нам пропада због гологузије лоповске. И можда се једног дана нешто и реши. До сад не видех неку промену.
И шта тебе боли уво да ли ће неко да шаље паре Јапану или било коме? Помози ти Србији.
Мени је пун * више патетичних патриотских коментара. Само серендате сви чим се започне прича о нечему другом.

Majmunovski
Ajde bre ne serite.90 posto vas boli kurcina za rodjenu zemlju ali zato ajmo svi da pomognemo japanu AJDE SAD SVE DA PRODAMO I SVE PARE U JAPAN gde je bre logika da jedna ojadjena zemlja poput Srbije salje pomoc Japanu oooooooooooo jebem ti nas mentalitet zato nam i zemlja propada.solidarisem se sa Japanom ali ideja o pomaganju je krajnje idiotska.

Tu se i pokazuje ko je kakav narod , jer ti čak i kada nemaš , a želiš da pomogneš , za njih si čovek sa dobrim srcem(dušom).
Oni su nama pomagali pre , a sada kada ih je i ovo zadesilo , i dalje nas pomažu!Treba makar pokušati nekako se odužiti prijatelju u nevolji.