Prijava

kod nas se to zove pečenjara.
nije prase žu-žu da ga nosis u pekaru da se peče haha

aj nemojte biti glupi.i te fore ko je to jos vido.u nas mi to spucimo,pa ga na kurcu okrecemo

Sanitarni čvor
jese takmici taj lik jos?bila neka frka sa dopingom

Bilo sranje, koristio steroide, jer u kugli nije imao najbolje rezultate, pa ga neko napalio, budala. Pa je posle bio u Indiji na nekim kvalifikacijama ili takmicenju kada mu je istekla suspenzija, pa zakacio tamo neki crevni parazit, smrsao bio i jedva ziv ostao. Sada se vraca, ali ce furati samo disk, koji mu je i inace vise lezao.

znam lika koije okačio svoj kurac na internet forumu da mu svi ostali članovi ocenjuju (nie bio gaj srbija forum)

знам лика који је плакао на јућуб лајву и пријетио да ће се убити. касније га звао неки добри црнац и смирио

ладно однесеш прасе у пекару да се пече какав брат лол

и каква је то крмача од 35 кила маестро шта причаш ти

Hahaha malo prase malo mini pice xD

pa nije poenta dal je pivo lepo il ne, meni uopste nijedan alkohol nema lep ukus, a nema sta nisam pio, nego jednostavno nmg da pijem pivo....jedno ono prvo mi uvek prija, drugo popijem, trece je vec siljenje i to je to nebitno koja je atmosfera dal je na plazi u parku il bilo gde, ako znam da cu piti citav dan i noc onda spricer

aj nemojte biti glupi.i te fore ko je to jos vido.u nas mi to spucimo,pa ga na kurcu okrecemo

Plačem

Pez nisam mislio na tebe kad sam to rekao, jedno je da si vise rakijski covek, a jedenje govana je pricati kao ovaj marko kao zasto bi iko popio vise od 2 piva omfgwtf

Какво је то мушко које не може да попије 10 пива, нисам знао да има метросексуалаца међ вама

Jel jebo Jutka ovu Mariju Lukic na kraju?

Za piće nisam neki ali 300 gr roštilja je za mene užina.

Маестро ♦
Jel jebo Jutka ovu Mariju Lukic na kraju?

Nju nije jebo samo ko je žurio na autobus.

и жене могу да попију десет пива

какво је то мушко које не може да попије пола кила ракије

марија лукић врх пичка иначе #100 #100

Poljakine mogu.
Ja mogu 7 deci viskija bez problema, rakija me jebe opasno, u životu nisam popio više od 3-4 odjednom.

Ali su mi opasan trn of žene alkosi, ne znam.

Meni obrnuto, volim kad zena ume da pije