Moram nekome da se pohvalim

  1. ja kupila, mislila da je ljigavac, a ono nešto novije generacije :D vazdušasto i kao plastelin samo bolje. a može da posluži i kao ping-pong loptica kada se tako oblikuje :)

  2. Baš me čudi da negde u inostranstvu ima nešto novije generacije... :)

  3. natnat, hoćeš i tebi da kupim jedno ovo čudo? :D mnooogo je kul :D

  4. kako može kao ping pong, jel baš može da odskače??? koji je to materijal?

  5. daa, baš odskače :D nemam pojma od čega je, elastično je, lagano i vazdušasto.
    ediii, to je ljugavaac, volim.

  6. Donesi, pa da valjamo. Bukvalno :)

  7. aaa de kupujete te stvari? ja nigde ne mogu da naletim na te gluposti!
    jel se seća neko onog, ne znam kako se zvalo to,kao neka glava od gume, napunjeno valjda brašnom, i onda si mogao da mu gnječiš facu bilo je baš do jaja!

  8. doneČu :D
    petre, na uzela u supermarketu jednom u delu gde se prodaju igračke, ali postoji i jedna prodavnica sa tim glupostima u centru ciriha, ali je jebeno skuuupo. msm..
    a da, to je kretino :D

  9. e da kretino :D
    pff, pa vidim ja da ti imaš neke nesvakidašnje igračke, a ono Cirih u pitanju!
    ja ovde kupim plastelin, malo ga ugrejem pa zamišljam da je ljigavac

  10. a nigde ne mogu da naletim na te gluposti!
    jel se seća neko onog, ne znam kako se zvalo to,kao neka glava od gume, napunjeno valjda brašnom, i onda si mogao da mu gnječiš facu bilo je baš do jaja!

    Звао се Кретино. Ја сам мог урнисао, добио за рођендан и јеб`о сам му кеву.

  11. ediii, to je ljugavaac, volim.

    Nije bre. Isto odskače. :p

    http://www.hocuto.rs/poklon/svemirski-plastelin/54

    A inače, na tom sajtu ima svašta.

  12. Brate, Dubioza na Trencu, a ja idem! Ajao! :D

  13. sad nesto rovario po kompu, i nasao nba2k11 koji sa skinuo pre mesec-dva i zaboravio na njega.

  14. ljubilarni 2000ti post ....snajka mi je rekla dalicim na v.kasela :)

  15. Дакле, рекламе на Пинку, последњи стадијум испемованости теме на форуму, оно кад се почешеш ”који беше наслов?”.

    Elem.

    http://www.pipelinepictures.com/pics/news/20th_century_fox_television_TCFT.jpg
    ЈА ЈЕБЕМ БРЕ!

  16. dobio danas novcanicu od 5000 dinara......HA!

  17. ti si veoma srecan covek :)

  18. Došao sam kući. Sinoć sam bio na slavi, najeo se i napio i onda sa 2 dukata od 5 maraka otišao do grada, dotrpao i napio ko buljson :D Evo sad je pored mene pita sirnica, puši se, imam brz net, ne moram da mislim šta ću da jedem jer me stalno neko pita jesam gladan, jebo te, pa ko da sam u raj došao.

  19. da sa 2 dukata od 5 maraka otišao do grada, dotrpao i napio ko buljson

    Kad ce ovi iz Srbije da se napiju od 2 metalne novcanice ? Nikad :D

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.