Moram nekome da se pohvalim

  1. koji je rekord u broju komentara na vukajliji sveukupno(i forum i defke/posteri)

  2. Главом и брадом, д ван енд оунли, ср ДАНКААААААН ФЕРГУСОООООООН!!!!

  3. Главом и брадом, д ван енд оунли, ср ДАНКААААААН ФЕРГУСОООООООН!!!!

    Ispeci pa reci.

    http://vukajlija.com/recnik/autori/18800

  4. Френки, испеци па реци, лик је питао и за Форум и за коментаре, Данк има више од Хавија ако се споји и Форум :р

  5. Френки, испеци па реци, лик је питао и за Форум и за коментаре, Данк има више од Хавија ако се споји и Форум :р

    Au! Palim, nestajem k'o Molder. :)

  6. Предражињо има више постова на форуму него данкан и јавио и постова и коментара.

  7. Ау Френки, утера' нам га Пекиша, онако, мушки :))

  8. Дакле, Предражињо данаске има:

    27192 постова и 3274 коментара, што је ђутуре 30466.

  9. Поправљао статистику данас, све сам урадио сутра ћу видети дал' овај пост има икаквог смисла.

  10. A ko najduže nije bio na sajt???? Aaaa??? :)))

    Može li to uopšte i da se vidi???

  11. Ја нисам срао к'о човек од недеље/понедељка.

  12. Oplevio sam Mnjenje i Psihologiju u roku od nedelju dana sa ukupno 10 dana učenja. Jebeno intenzivnog doduše, ali već sam se resetovao Amstelom. Ostala je još jedna, najveća, borba za kraj. Zove se Metodologija, nabijem je na kurac.

    E da, mogli ste neku da mi stavite na naslovnu dok me nije bilo, stvarno ste neki... :)

  13. А Оксе, шта ти студираш уопште?
    А за насловну, ја бех у болници месец дана, вратио се, ни један плусић више ми нико није дао, а камоли насловну :)

  14. A ko najduže nije bio na sajt???? Aaaa??? :)))

    Ujka Vanja ?

  15. А Оксе, шта ти студираш уопште?
    А за насловну, ја бех у болници месец дана, вратио се, ни један плусић више ми нико није дао, а камоли насловну :)

    Studiram novinarstvo, to jest smer Političkih nauka u Beogradu koji sebe naziva novinarskim mada nikakvih dodirnih tačaka sa novinarstvom nema.

    Nadam se da si sada dobro! U to ime, idem da ti isplusiram dvajes defki!

  16. Studiram novinarstvo, to jest smer Političkih nauka u Beogradu koji sebe naziva novinarskim mada nikakvih dodirnih tačaka sa novinarstvom nema.

    Е дош'о си ми к'о кец на десет! Јел то смер са сада званичним називом - журналистика? Ако јесте, пар питања - Јел се лако упада? Јел тешко? Јел занимљиво? :))

    ЕДИТ:

    Nadam se da si sada dobro! U to ime, idem da ti isplusiram dvajes defki!

    Фала на питању, супер сам, и фала за плусиће лоло :)

  17. Е дош'о си ми к'о кец на десет! Јел то смер са сада званичним називом - журналистика? Ако јесте, пар питања - Јел се лако упада? Јел тешко? Јел занимљиво? :))

    Šaljem ti PVT...

  18. Očistio i prebrisao stan za 15 minuta, prava sam bosanska kobra!

  19. И мени је тај смер врло занимљив морам признати !