Moram nekome da se pohvalim

  1. Ja danas skočio sa 12m skakaonice na glavu,prvi put sa te visine,pa sam ponovio jos 10tak puta xD eto da se pohvalim,al onako je bezze :) :)

  2. Brate, zajebo si Ahonena.

  3. Болте курац. А шта су/шта је фелме?

  4. Фелне је хтео да напише хД

  5. Прошло ми је кроз главу и то, ал реко да питам ипак. :Д Ко ће га знати.

  6. Dobio kartu za exit-performer pass....idem da im pojedem sve vegetarijanske sendvice u bek stejdzima

  7. Dobio kartu za exit-performer pass....idem da im pojedem sve vegetarijanske sendvice u bek stejdzima

    E, blago tebi. Obavezno se slikaj inače ti niko neće verovati :)
    P.S. Ako nisi do sada, nemoj probati kavijar, bljak je!

  8. Ako nisi do sada, nemoj probati kavijar, bljak je!

    Cus probao...radio u fabrici za proizvodnju

  9. Cus probao...radio u fabrici za proizvodnju

    Onda znaš.

  10. Управо су ми били кирбијевци на вратима!

  11. L0L

    Управо су ми били кирбијевци на вратима!

    Kirbijevi svedoci lololo

  12. Izvinite što nisam istak'o ''M'' na ''felme'', ako me razumete. :D

  13. Lole, je l si kupio kirbi? :)

  14. Pre neki dan, da l' je bila sreda, jebem li ga, upoznam neverovatno simpatičnu, duhovitu i pametnu devojčicu. Ja reč, ona reč, ke koza, ovo ono. I ranije nego što sam se nadao, suptilno mi je saopštavala da joj je omiljeni teniser Felacijano Lopez, ako me razumete.

  15. Pre neki dan, da l' je bila sreda, jebem li ga, upoznam neverovatno simpatičnu, duhovitu i pametnu devojčicu. Ja reč, ona reč, ke koza, ovo ono. I ranije nego što sam se nadao, suptilno mi je saopštavala da joj je omiljeni teniser Felacijano Lopez, ako me razumete.

    Šta, a nije Đoković?

  16. Dobio na kladzi 60 somica. Sjutra idem radit',pa u nedelju na Exit da proslavim.

  17. Kad će neki fudbal da padne brate?

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.