Moram nekome da se pohvalim

  1. Pijem pivo i slušam Motorhead!

  2. Javljeno mi je da me je prvi put neko plagirao. Iako je poster, ponosan sam!!!

  3. Добио сам фудбалску лопту, Adidas Speedcell Glider са Европског У17 првенства одржаног ове године у Србији!

  4. Preš'o iljadu pluseva. Zvanično nemam život. Al kontam da će mi skinuti dvadesetak pluseva na kontu lajkova, tako da ću opet pasti ispod hiljadu.

  5. Nađoh jednu pjesmu koja mi se jako sviđela i sad uživam u njoj.

  6. Ovo je bio jedan mnogo dobar vikenad.

  7. Dobio sam sat koji sam oduvek zeleo :)

    Nije broj jedan zelja u vezi satova , ali je na zavidnom trecem mestu, sto je kad se uzme moj istancen ukus za satove u obzir, fenomenalno.

    Tulume, placi :)

  8. Ne znam jal je ovo za pohvalu, al ja ga navlačim od šeste godine.

  9. Ja malopre jeo lubenicu, plači ti sad! :)

  10. I ja takođe - slatka k'o med :)

  11. Ја сам синоћ ишао на журку, загинуо до пола 5 ујутру, дош'о пијан кући, устао у 9 и са још два лика утоварио три шлепера намештаја. јебао сам му кеву, само што идем да умрем сад :D

  12. нисам јебао 10 дана.. :)

  13. Ostalo mi još pola ispita do kraja, tj. usmeni dio i onda što smo se jebali, jebali smo se...

  14. REŠIO SAM RUBIKOVU KOCKU PRVI PUT!

  15. Evo moram da se pohvalim da sam danas zvanično upisao Desetu Beogradsku gimnaziju, od danas sam gimnazijalac!(Hteo sam u Zemunsku, al skočio kriterijum)

  16. Postao sam tata!!!! Kći Una :D

  17. E neka je sa srećom.Čitaj joj definicije i pokazuj postere čim izađe iz porodilišta.

  18. ČESTITAAAAAM!!!! :))))) Koliko je teška? Na koga liči? :))

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.