Prijava

Ox
Samo da je živo i zdravo, sad ja kao neka baba

Najpametnije moguće razmišljanje roditelja, uopšte nije bapsko.
Pridružujem se čestitkama, da sve bude u najboljem mogućem redu, i da bude još koje bebče :)))

Auuu,Ox će biti tataaaaa!! :))))
Čestitam od srca :)))

Moram da se pohvalim da sam prevela lekciju za 10 minuta,usput sredila sobu,istovremeno se kuckala na forumu i ispekla ćufte! :)))

u ćufte,gogo,sad bi mi legle...

Danas sam uradila nešto što sam mislila da nikad neću. Bila sam u gradu i pošto mi se pila kafa, jer sam se umorila od hodanja, ušla sam u neki kafić. I popila kafu. SAMA.

Ja sam hteo nesto da se pohvalim, ali posle ovakvog briljantnog poteza Penzionerke, nema nikakve svrhe. Rispekt!

Zajebavaš ti mene Džeri, a?

Ja sam hteo nesto da se pohvalim, ali posle ovakvog briljantnog poteza Penzionerke, nema nikakve svrhe. Rispekt!

prva definicija na naslovnoj :)))

pocupala sam obrve jebote!

Moram da se pohvalim da za sat vremena imam 11 ocena na definiciji a za pola sata 75 ocena na posteru...ili je pak trebalo da se izjadam pa sam promašio temu..?

Omasio si temu!
Ovo je tema o mojoj sposobnosti da odlicno ocupam obrve! :)

promeni nik u Čupka :)

jano,trebaće mi pomoć...

kosmopolita samo kazi.

Moram da se pohvalim da sam se danas zabavio jako jako dobro na jednu dečju glupost, tako da kažem. Naime, ja i kolega sa ćaletovog posla smo došli na jednu sjajnu ideju dok smo lovili tako bube iz dosade u dvorištu. Gundelj je u pitanju, kako je neki znaju još - prdibuba.
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/96/Feldmaik%C3%A4fer_(Melolontha_melolontha)_w_3.jpg/800px-Feldmaik%C3%A4fer_(Melolontha_melolontha)_w_3.jpg

Mi tako hvatamo njih, i tek kaže mi ovaj kolega - e, a da ja uzmem kanapčić, pa da ih vežemo, i da one tako lete, a mi ih šetamo ulicom? Ajde.

Ljudi moji, vi niste svesni koliko sam se ja smejao kada sam video da držim kanapčić na čijem je kraju buba koja leti i održava ga, a ja se šetam ulicom i slušam kako se ljudi smeju i ne veruju tome što vide. Nikad bolje provedenih 20 minuta!

StrajaKg
Moram da se pohvalim da za sat vremena imam 11 ocena na definiciji a za pola sata 75 ocena na posteru..

slucajno sam video, inace slicno bi napisao.

Mi tako hvatamo njih, i tek kaže mi ovaj kolega - e, a da ja uzmem kanapčić, pa da ih vežemo, i da one tako lete, a mi ih šetamo ulicom? Ajde.

Meni je jednom palo na pamet da uznem komarca i oderem ga, odvojim rebra, srce i sve ostalo da odvojim i stavim u zamrzivac i da to ponesem za 1 maj.

Ja danas na koncert Van Gogha, i neka cura me dirnu otpozadi i ja se okrećem, a ona po dlanu piše slova SMARKO i ja ono JESTE, ODAKLE TI TO, KOJA SI TI, a ona mi kaže MA JA BEZ VEZE, mislim da nema nalog, nisam je dobro čuo jer mi uši i sad zvone, a ne tada...
Ali mi je drago što me neko prepoznao po vukajliji :)

Upoznah Milicu Dholl, nikšićko magare trkačko, slikali smo se, mislim da sam najljepši trenutno....

Dobio sam drugu ćerku noćas u 01.45, zove se Sara i ima 54 cm i 4300 grama. Srećom, liči na majku!

Uz prigodan avatar da bidnem prvi vukajlijaš koji će čestitati. :)
Nek je živa i zdrava, čestitam!