Moram nekome da se pohvalim

  1. Čestitam. Nek' je živa i zdrava. :)

  2. i ja se pridružujem iskrenim čestitkama... i da ti cepamo košulju na nekom od okupljanja! :)

  3. hvala vam braćo, sam slavim ali mi srce puno!
    EDIT: I preliva!
    EDIT EDITA: kako je teško biti sam u sreći... kako je slatko...

  4. Upoznah Milicu Dholl, nikšićko magare trkačko, slikali smo se, mislim da sam najljepši trenutno....

    I ja da se pohvalim da sam upoznala ono magare zećansko.

    I da se pohvalim da sam počela sa terapijom zbog alergije i opet normalno dišem. Kako je to divno.

  5. Očistila sam sama samcijata sifon ispod sudopere.Sad-malo kaplje-ne znam da li je to nešto čime treba da se pohvalim..al' ajd'.Prvi put se u zube ne gleda :)

  6. ЈОШ САМ ЖИВ!

  7. VanGoga
    Očistila sam sama samcijata sifon ispod sudopere.Sad-malo kaplje-ne znam da li je to nešto čime treba da se pohvalim..al' ajd'.Prvi put se u zube ne gleda

    Svaka čast, nije problem očistiti sifon, problem ga je vratiti. Znam iz iskustva.

  8. Искењао сам говно величине Ђердапске бране.

  9. Касно јбг, отеро сам га.

  10. nisam uspio naći temu đe ću prenijeti osjećanje sreće i zadovoljstva koje me obuzelo danas, pa ću ovdje... odavno se nisam osjećao ovako moćno, k'o danasposlije presude generalima HVO... eto...

  11. Ma nema ništa od tog, slušaj saopštenje Amerike, sad će to na žalbu ovo ono...
    Uostalom glavni su umrli što umanjuje moju eventualnu sreću :(

  12. Rešila sam konačno, od danas prestajem da pušim.

  13. A šta kaže Penzioner na to?
    Edit: Znam, seljak sam...

  14. A šta kaže Penzioner na to?

    Izvini, ali ne kontam?

  15. jutros sam obavio tradicionalno merenje karine i moram da se pofalim da je porasla za citavih 0,0002 cm od prosle nedeqe. veovatno se istegla kad sam dovaco cips sa poda. uglavnom, picke javqajte se, samo na pvt da ne provali djembela

    vas djembeli

  16. DJEMBELOG ZA KRALJA!

  17. Rešio sam se četvoroipomesečne seksualne apstinencije! Yeaah!

  18. Rešio sam se četvoroipomesečne seksualne apstinencije! Yeaah!

    i nigde da mi se zafalis?

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.